تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31895
تاریخ انتشار: د, 1398/11/14 - 16:00
گرجستان کشوری زیبا در خاور دریای سیاه و یکی از جذاب ترین و منحصر به فردترین مناطق جهان به شمار می رود كه تور آن از پرطرفدارترین تورهای گردشگری می باشد.

به گزارش آران مغان، گرجستان کشوری زیبا  در خاور دریای سیاه و  یکی از جذاب ترین  و منحصر به فردترین مناطق  جهان به شمار می رود و تور گرجستان از پرطرفدارترین تورهای گردشگری می باشد.  در افسانه ها این سرزمین بهترین و مرغوب ترین زمینی است که خداوند به مردم هدیه داده استو در افسانه های گرجی فراوانی راجع به این موضوع وجود دارد. کشور زیبای گرجستان سرزمینی، حاصل خیز ، سبز و آرام می باشد.  پایتخت این کشور  زیبا شهر تفلیس است به معنای لغوی گرم كه علت آن وجود چشمه های فراوان آب گرم در اين منطقه می باشند.

کلیسای جامع سنت جان باپتیست

کلیسای جامع سنت جان باپتیست در تور گرجستان  در شهر  ساوانا برای اولین بار در دهه 1870 ساخته شد و سپس در سال 1899 پس از آتش سوزی شدید بازسازی شد. بیش از یک دهه طول کشید تا کلیسای جامع جدید دوباره طراحی شود. این ساختمان در دهه های 50 و 60 مجدداً تحت کار مرمت قرار گرفت و کارهای بیشتری در دهه 80 و 90 انجام شد. فضای داخلی این کلیسا  لذت بخش است ، با نرده های مرمر و کف و یک محراب مرمر. محراب اصلی ، حک شده در ایتالیا ، وزن 9000 پوند دارد. کلیسای جامع سنت جان باپتیست نیز بخاطر نقاشی های دیواری فوق العاده به سبک رنسانس و یک ارگ لوله ای با 2،308 لوله مشهور است. در بالای ارگ ، پنجره بزرگ گل رز قرار دارد که پانل های آن از تصاویر سنت سسیلیا در وسط تابیده شده اند. همچنین بسیاری از جزئیات هنری دیگر در کلیسای جامع سنت جان وجود دارد.

آدرس: خیابان 222 هریس شرقی ، ساوانا ، گرجستان

 

بازدید از میادین ساوانا در گرجستان

به گزارش سفر باتو ، بسیاری از میادین عمومی ساوانا در گرجستان یکی از جذاب ترین ویژگی های آن است ، به خصوص در بعدازظهر یک شهر گرم وقتی به یک سایه سایه و چند لحظه با طبیعت نیاز دارید. چندین میدان مشهور در کنار خیابان بولت تاریخی واقع شده اند ، از جمله میدان Chippewa که به دلیل حضور در فیلم فارست گامپ مشهور است. بزرگترین و قدیمی ترین میدان جانسون در سطح شهر؛ و میدان مدیسون ، که به راحتی به مرکز خرید و رستوران نزدیک است. الیس و فرانکلین میادین مجاور بازار شلوغ شهر هستند و الیس خانه یک مجموعه شطرنج غول پیکر و همچنین یک چشمه دوست داشتنی و جداول سایه دار است. میدان کرافورد ، واقع در خیابان های مک دوناو و هوستون ، دارای امکانات تفریحی از جمله زمین اتوبوس و بسکتبال است. اگرچه کوچکتر از بیشتر ، میدان کلمبیا یک آرامش در زندگی شهری اطراف است. میادین مشهور دیگری را می توان در امتداد خیابان بارنارد یافت، از جمله میدان چتام در خیابان وین ، میدان Orleans در پشت مرکز مدنی ساوانا ، و میدان Pulaski در تقاطع West Macon که به دلیل بلوط های زنده فوق العاده ای شناخته شده است.

  

زادگاه ژولیت گوردون 

زادگاه ژولیت گوردون لا ، بنیانگذار دختران پیشاهنگ ایالات متحده ، در سال 1821 ساخته شده است و از مکان های دیدنی است که در تور گرجستان از آن بازدید می شود. خانه خانوادگی وی ، که اولین نشانه ملی  در ساوانا گرجستان بود ، در سال 1880 بازسازی شده و با بسیاری از وسایل مبله شده است. قطعات خانوادگی اصلی گوردون. در گالری برخی از آثار هنری اصلی گوردون و همچنین برخی از مبلمان و یادگاری های خانوادگی قرار دارد. برخی از مجموعه های نمایش داده شده در خانه شامل جواهرات ، عکس ها و مواد نوشتاری است. این خانه بینش بسیار خوبی از سبک زندگی خانواده و دوران ارائه می دهد. همچنین دستاوردهای ژولیت گوردون لاو و تاریخچه دختران پیشاهنگ را توصیف می کند و مقصدی بسیار محبوب برای نیروهای پیشاهنگ در هر سنی است.

آدرس: خیابان 10 اوگلتره شرقی ، ساوانا ، جورجیا

 

گورستان Bonaventure

گورستان Bonaventure یکی از معروفترین قبرستان های تاریخی در کشور است که به دلیل طراحی زیبا و باریک و بناهای سنگی زیبا جذاب و شگفت انگیز است  و از آن به عنوان  لوکیشن  فیلم نیمه شب در باغ خوب و عاشق  استفاده شده است. این گورستان بیش از 100 هکتار را در بر می گیرد و منطقه تاریخی آن بیش از 14 هکتار است که از اوایل سال 1846 محل قبور است. علاوه بر مقبره های مرمر خیره کننده ، این گورستان محل استراحت نهایی برای نزدیک به 1300 جانباز جنگ داخلی ، جنگ اسپانیا و آمریکا و درگیری های دیگر می باشد. از مزیت های  ب بازدید از این گورستان در تور گرجستان ، هدایت و راهنمایی یک مورخ و نویسنده محلی است که اطلاعات جالب در مورد این گورستان و افراد مشهور را که برای استراحت در اینجا قرار دارند به اشتراک می گذارد.

آدرس: 330 Bonaventure Road ، ساوانا ، گرجستان

 

پارک فورت مک آلیستر

فورت مک آلیستر ، که اکنون یک پارک تاریخی ایالتی است ، در طول جنگ داخلی مورد استفاده قرار گرفت و حاوی برخی از بهترین استحکامات حفظ شده زمین در است. این یک نمونه عالی از پدافند ساحلی در این دوره زمانی است. در این محوطه توپ ها و سایر موارد عملیاتی ارتش و همچنین موزه جنگ داخلی با نمایش ها و اطلاعات جالب قرار دارد. با وجود اهمیت تاریخی آن ، بسیاری از مردم نیز صرفاً به دلیل فرصت های تفریحی و زیبایی طبیعی از پارک دیدن می کنند. این پارک در رودخانه بزرگ Ogeechee در جنوب ساوانا واقع شده است و فعالیت هایی از قبیل کمپینگ ، پیاده روی ، ماهیگیری و پیک نیک را در یک منطقه دوست داشتنی انجام می دهد. تعداد محدودی از کابین برای اجاره در دسترس است. مسیرهای پیاده روی مکانهایی برای پیاده روی یا دوچرخه را ارائه می دهد و برخی از تجهیزات کودکان نیز وجود دارد. از آنجا که ماه های زمستان می تواند خنک باشد و تابستان ها گرم باشند ، بهار و پاییز به طور کلی بهترین زمان برای بازدید هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر