تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31908
تاریخ انتشار: پ, 1398/11/17 - 22:26
با حضور نماينده ولي فقيه در استان و استاندار اردبيل، ۸۴ طرح و پروژه عمرانی شهرستان پارس آبادمغان با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش آران مغان، اکبر بهنام جو روز پنجشنبه در شورای اداری پارس آباد که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، عنوان کرد: شهرستان پارس آباد به لحاظ برخورداری از پتانسیل و ظرفیت‌های خدادادی، زمین حاصل خیز و شرایط آب و هوایی همیشه مورد توجه بوده است و با وجود بهره مندی از چنین مواهبی می‌توان شاهد توسعه بیش از پیش این شهرستان بود.

وی در ادامه افزود: بارانداز ریلی پارس آباد تحول اساسی در اقتصاد و اشتغال زایی منطقه ایجاد می‌کند که طرح مطالعاتی آن نیز در حال اتمام اتمام بوده و در سال آتی اجرایی خواهد شد.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه راه‌آهن اردبیل یکی از پروژه‌های مهم استان اردبیل است، ادامه داد: مطالعه احداث و تکمیل راه آهن اردبیل - پارس آباد در حال انجام بوده و ریل گذاری ۱۰ کیلومتر این پروژه از طرف اردبیل به پارس آباد تمدید اعتبار شده است، همچنین تلاشمان بر این است هر چه سریع‌تر با تأمین اعتبار این پروژه از طریق خط ریلی پارس آباد به شبکه جهانی وصل شویم.

وی اضافه کرد: با تکمیل و توسعه شهرک گلخانه‌ای پارس آباد تا دو سال آتی فعالیت اولین و بزرگترین شهرک گلخانه‌ای کشور را شاهد خواهیم بود تا در کارآفرینی و رونق تولید نیز بتوان گام اساسی برداشت.

عدالت حاجی پور سرپرست فرمانداری پارس آباد نیز در ادامه این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، عنوان کرد: در شهرستان پارس آباد ۸۴ طرح و پروژه عمرانی، با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان در حال بهره برداری است.

وی ضمن قدردانی از توجه نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل در ایجاد شهرک صنعتی و پایانه ریلی در شهرستان پارس آباد، افزود: بزرگترین شهرک گلخانه‌ای کشور در شهرستان پارس آباد با مساحت یک هزار و ۶۰۰ هکتار در حال اجراست.

سرپرست فرمانداری پارس آباد عنوان کرد: یکی از مطالبات مردم شهرستان پارس آباد چهار بانده کردن جاده پارس آباد - اردبیل است و امیدواریم هر چه سریع‌تر شاهد تحقق این مهم باشیم.

منبع: مهر

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر