تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31910
تاریخ انتشار: پ, 1398/11/17 - 23:12
با حضور استاندار اردبیل و معاون موسسه خدمات تامین درمان بسیجیان، درمانگاه عمومی خاتم الانبیا بسیج شهرستان پارس آباد با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان افتتاح شد.

به گزارش آران مغان، همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي درمانگاه عمومی خاتم الانبیا بسیج شهرستان پارس آبادمغان افتتاح و به بهره برداري رسيد.

استاندار اردبیل در آئین افتتاح اين درمانگاه با بيان اينكه سند جامع سلامت استان تهیه شده و بعد از اتمام پروژه روند آن باید بهبود پیدا کند، گفت: امیدواریم بتوانیم با همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان با سرعت بیشتری به سمت توسعه حرکت کنیم.

اكبر بهنام جو با اشاره به اينكه مصمم هستيم تا پروژه هاي شهرستان پارس آبادمغان را با شتاب بيشتري پيش ببريم از شروع عملیات اجرایی چهار خطه گرمی تا بیله سوار بطول 38.5 كيلومتر توسط قرارگاه خاتم الانبيا خبر داد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد نیز در آيين افتتاح درمانگاه خاتم الانبیا اظهار كرد: این درمانگاه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۴۰ مترمربع با زیربنای هزار و ۵۰۰ مترمربع در سه طبقه و با اعتبار پنج میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

سرهنگ پاسدار حسن نوری گفت: درمانگاه عمومی خاتم الانبیا بسیج شهرستان پارس آباد شامل بخش‌های مختلف مطب‌های عمومی، تخصصی، دندانپزشکی، آزمایشگاه، فیزیوتراپی، رادیولوژی، سونوگرافی، ماموگرافی، داروخانه، اورژانس خواهران و برادران، مامایی و روانشناسی است که در فاز نخست بخش‌های عمومی آن به بهره‌برداری رسیده و بخش‌های دیگر نیز به صورت مرحله‌ای راه‌اندازی خواهد شد.

در آيين افتتاح درمانگاه خاتم الانبیاء بسیج شهرستان پارس آباد که روز پنجشنبه برگزار شد معاون موسسه خدمات تامين درمان بسیجیان، معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس (ع) استان، فرماندار، امام جمعه جدید پارس آباد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی حضور داشتند.

///

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر