تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31914
تاریخ انتشار: ش, 1398/11/19 - 20:30
بهنام شیری، نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا از شرایط اردوی تدارکاتی در بلاروس ابراز رضایت کرد.

به گزارش آران مغان، اردوی تدارکاتی بهنام شیری و حسین رسولی، پرتابگران دیسک ایران با هدف آماده‌سازی برای کسب سهمیه حضور در بازی‌های المپیک 2020 توکیو از در شهر مینسک زیر نظر "جورجی کولنوچنکو" مربی بلاروسی تبار آغاز شده است.

شیری در خصوص وضعیت کنونی اردوی آماده‌سازی خود در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، اظهار داشت: شرایط آرامی را در اردوی شهر مینسک پشت سر می‌گذارم و شکرخدا همه امکانات فراهم است و مشکلی هم وجود ندارد. ارتباط خوبی بین من و حسین رسولی با آقای جورجی برقرار شده و از این بابت خوشحالم. ایشان مربی بزرگ و با دانشی هستند و بسیار برای موفقیت من و رسولی خوش بینند و من نیز تمام حواسم را برای انجام تمرینات وکسب سیهمه المپیک متمرکز کرده‌ام.

شیری افزود: در حال حاضر مشغول انجام تمرینات تکنیکی و سرعت در چرخش هستم. آقای جورجی معتقدند که روی این دو مشکل باید بیش از پیش وقت بگذارم و تمرین و تکرار داشته باشم تا ایراداتم برطرف شود. تمرینات پرتابی و داخل سالن را زیر نظر مستقیم ایشان پشت سر گذارم تا فصل مسابقات شود. اینجا اواخر اردیبهشت ماه یک سری مسابقات بین‌المللی برگزار خواهد شد و امیدوارم بتوانم در این مسابقات حاضر شوم تا عملکردم را محک بزنم.

نایب قهرمان پرتاب دیسک آسیا در پایان گفت: از آقای عرب سرپرست محترم فدراسیون دو ومیدانی، دکتر معتمدی سرپرست محترم دبیری فدراسیون و همچنین اعضای محترم سازمان تیم‌های ملی به پاس حمایت‌های شان سپاسگزارم و امیدوارم باکسب سهمیه المپیک دین خودم را ادا کنم.
گفتنی است، بهنام شیری اهل پارس اباد است که چندین مدال آسیایی و بین المللی در رقابتهای پرتاب دیسک دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر