تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31917
تاریخ انتشار: س, 1398/11/22 - 16:45
امام جمعه پارس آباد گفت: مردم شهرستان مرزی پارس آبادمغان با حماسه پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، فجر سلیمانی را رقم زدند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در مراسم راهپیمایی ایام الله ۲۲ بهمن پارس آباد با اشاره به اینکه راهپیمایی امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار شد، اظهار کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به لحاظ شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و مسئله معامله قرن که می‌خواهند فلسطین را عملاً به رژیم صهیونیستی واگذار کنند دارای اهمیت و شاخصه‌های خاصی بود.

به گفته وی مردم شهرستان پارس آباد در راهپیمایی سال جاری در راستای حمایت از ارزش‌های اسلامی و انسانی حماسه‌ای دیگر آفریدند.

امام جمعه پارس آباد با اشاره به اینکه مردم این شهرستان با حماسه پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، فجر سلیمانی را رقم زدند، گفت: با شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی تک تک مردم سردار سلیمانی بوده و راه این سردار سرافراز اسلامی را با صلابت ادامه خواهند داد.

باقری با اشاره به دعوت مردم و حضور حداکثری در انتخابات و اینکه هر رأی مساوی با خاری در چشم دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، یادآور شد: حضور پرشکوه و حداکثری در انتخابات باعث نا امیدی دشمنان و لبیک به رهبری است.

انتهای پیام/

مهر

ارسال نظر