تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31927
تاریخ انتشار: ش, 1398/11/26 - 13:17
خبر می رسد با وجود نامه تحویل واحدهای مسکن مهر 472 پارس آباد از سوی راه و شهرسازی، متقاضیان با مشکلاتی از جمله ممانعت از تحویل واحدها مواجه شده‌اند.

به گزارش آران مغان، پس از سال‌ها کش و قوس و خلف وعده در تحویل واحدهای مسکن مهر 472 واحدی پارس آباد، حالا خبر می‌رسد که با وجود اتمام این واحدها و دستور شورای تامین شهرستان مبنی بر تحویل آن، هم متقاضیان با مشکلاتی از جمله ممانعت از تحویل واحدها مواجه شده‌اند.

در نامه رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان پارس آباد که تصویر آن در زیر قابل مشاهده است، خطاب به مدیرعامل شرکت مانا دژسازان آمده است:

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) احتراماً به استناد بند یک مصوبه شورای محترم تامین شهرستان پارس آباد به شماره 2/1011 م خ مورخه 98/11/12 و بند چهار مصوبات جلسه شماره 112 شورای مسکن استان به تاریخ 97/11/5 و با عنایت به انجام کامل تعهدات توسط این اداره ........... از خریداران واحدهای مسکن مهر 472 واحدی پارس‌آباد طبق تفاهم نامه سه جانبی 89/5979/ص مورخه 89/12/10 و توافقات بعدی و قرارداد پیش فروش مسکن مهر از جمله تسقیط تسهیلات مهر و واریز کامل آورده نقدی، ضروریست نسبت به تحویل واحد مربوطه اقدام نمائید.

ممانعت از تحویل واحد و اخلال در انجام دستور شورای محترم تامین قابل پیگیری از طریق مراجع قضائی است.

حال با وجود نامه راه و شهرسازی که به صراحت در آن ممانعت از تحویل واحد و اخلال در انجام دستور شورای محترم تامین تلقی گردیده و اشاره به قابل پیگیری از طریق مراجع قضائی هم کرده است، اما خریداران مسکن مهر هنوز موفق به تحویل خانه هایشان نشده اند.

بیشتر متقاضیان مسکن مهر پارس آباد که از اقشار کم درآمد جامعه هستند اخیرا با مراجعه به فرمانداری، هنگ مرزی، راه شهر سازی گرفته تا دفتر امام جمعه در به در دنبال چرایی بی توجهی به نامه شورای تامین و علت ممانعت از تحویل خانه هایشان از سوی پیمانکار هستند که در این اوضاع بد اقتصادی، فشار گرانی و افزایش اجاره بها کمر اقتصادی آنان را شکسته است.

به هر سوی اگر احیانا اختلافی هم بین اداره راه و شهرسازی با پیمانکاران مسکن مهر وجود دارد شایسته خریداران مسکن مهر نیست که دود اختلافات ناشی از آن به چشم آنها برود.

 

///

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر