تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31934
تاریخ انتشار: د, 1398/11/28 - 20:05
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در ۲۵۴ شعبه اخذ رای و در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برگزار می شود.

به گزارش آران مغان عدالت حاجی پور در حاشیه بازدید از هیئت نظارت بر انتخابات مجلس شورای اسلامی در پارس آباد با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است، اظهار کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات نشانه اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی با اشاره به اینکه کاندیداها و هوادارانشان اخلاق انتخاباتی را بایستی رعایت کنند، گفت: رعایت اخلاق و تقوای انتخاباتی و پرهیز از تخریب و حاشیه سازی در بین‌کاندیداها و هوادارانشان باید مد نظر قرار گیرد.

سرپرست فرمانداری پارس آباد افزود: انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی با رعایت اصل بی طرفی تمامی عوامل اجرایی به مانند سالیان گذشته در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز برگزار خواهد شد.

حاجی پور با اشاره به اینکه واجدین شرایط رأی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز ۱۷۳ هزار نفر هستند، گفت: ۱۰۷ هزار نفر واجد شرایط در شهرستان پارس آباد، ۴۲ هزار نفر واجد شرایط در شهرستان بیله سوار و ۲۴ هزار نفر واجد شرایط در شهرستان اصلاندوز هستند.

وی با اشاره به اینکه تعداد ۲۵۴ شعبه اخذ رأی در کل حوزه انتخابیه پارس آباد در نظر گرفته شده است، بیان کرد: در شهرستان پارس آباد ۱۳۲ شعبه اخذ رأی، در شهرستان بیله سوار ۷۹ شعبه و در شهرستان اصلاندوز نیز ۴۳ شعبه اخذ رأی برای انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.

حاجی پور با اشاره به اینکه ۲۳ کاندیدا در حوزه‌های انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز رقابت می‌کنند، افزود: از مجموع ۶۱ داوطلب ثبت نام کننده تاکنون ۱۲ نفر انصراف داده و یک نفر تغییر حوزه انتخابیه داده است.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز با اشاره به اینکه بیش از سه هزار نفر در برگزاری باشکوه انتخابات مشارکت خواهند کرد، تصریح کرد: با هر گونه تخلف انتخاباتی بدون استثنا برخورد قانونی انجام خواهد شد.
انتهای پیام/مهر

ارسال نظر