تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31938
تاریخ انتشار: چ, 1398/11/30 - 11:42
با دستور رییس کل دادگستری استان؛
احضار پیمانکار و رئیس اداره راه گرمی به دادگاه
با دستور رییس کل دادگستری استان اردبیل، پیمانکار و رئیس اداره راه گرمی در خصوص وضعیت بزرگراه تازه افتتاح شده گرمی – امیرکندی به حوزه قضایی ارشق احضار شدند.

به گزارش آران مغان به نقل از تابناک، به دنبال انتشار گزارش‌هایی از وضعیت بزرگراه تازه افتتاح شده گرمی - امیرکندی در رسانه ها مبنی بر تخریب آسفالت و زیرسازی‌های جاده، ناصر عتباتی رئیس کل دادگستری استان اردبیل به رئیس حوزه قضایی رضی، دستور حضور میدانی و بررسی موضوع را صادر کرد.

با ورود غلامرضا زارعی رئیس حوزه قضایی رضی به موضوع و در راستای حفظ حقوق بیت المال و حقوق عامه، پیمانکار مربوطه و رئیس اداره راه گرمی جهت ادای توضیح احضار شدند.

ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در حال حاضر در این زمینه پرونده قضایی تشکیل و تحقیقات در حال انجام است که درصدد هستیم در راستای حفظ حقوق بیت‌المال ورود پیدا کرده و برای ارائه خدمات مطلوب به عموم مردم اقدام کرده و مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

وی تاکید کرد: هیچ اغماضی در دفاع از حقوق عامه پذیرفته نیست.

تابناک اردبیل، توجه و حساسیت رئیس محترم دادگستری استان اردبیل به این پرونده را که نشان از رویکرد دستگاه قضایی در جهت حفظ حقوق عامه است را ارج نهاده و اعلام می دارد رسانه ها برای اجرای عدالت و مبارزه قاطع با هر گونه فساد، از باب مسئولیت اجتماعی خود را همراه و همکار مسئولان قضایی می دانند.

شایان گفتن است «ارشمیز» برای اولین بار تصاویری از وضعیت بزرگراه تازه افتتاح شده گرمی- امیرکندی در محدوده منطقه ارشق منتشر کرد که دستمایه تهیه گزارش های تکمیلی و اختصاصی از سوی تابناک اردبیل شد.

http://www.tabnakardebil.ir/files/fa/news/1398/11/29/570959_564.jpg

این گزارش طی روزهای اخیر بازتاب وسیعی در شبکه های اجتماعی و مطبوعات داشت.

http://www.tabnakardebil.ir/files/fa/news/1398/11/29/570960_610.jpg

افکار عمومی انتظار دارد مسئولان دادگستری استان بالاخص رئیس محترم حوزه قضایی ارشق در راستای اصل شفافیت و در تکریم حقوق و مطالبه جدی، مردم را تا سرانجام نهایی این پرونده قرار دهند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر