تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31940
تاریخ انتشار: ج, 1398/12/02 - 12:31
همزمان با سراسر کشور رای گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت امروز (جمعه) برابر دوم اسفند ماه ۹۸ در شعبات اخذ رای سه حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز آغاز شد.

به گزارش آران مغان، فرماندار شهرستان پارس آباد در گفتگو با خبرنگار آران مغان اظهار کرد: همزمان با سراسر کشور انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح امروز با رای گیری در شعبات اخذ رای حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز آغاز شد و در این روند ۲۵۴ صندوق کار جمع‌آوری آرای مردم مناطق شهری و روستایی این حوزه انتخابیه را انجام می‌دهند.

عدالت حاجی پور با بیان اینکه واجدین شرایط رأی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز ۱۷۳ هزار نفر هستند، گفت: از این تعداد ۱۰۷ هزار نفر در پارس آباد، ۴۲ هزار نفر در بیله سوار و ۲۴ هزار نفر در اصلاندوز واجد شرایط رای دادن هستند.

وی افزود: ۲۵۴ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در نظر گرفته شده است که از این میزان ۱۳۲ شعبه در پارس آباد، ۷۹ شعبه در بیله سوار ۷۹ شعبه و ۴۳ شعبه اخذ رأی نیز در اصلاندوز برای انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در نظر گرفته شده است.

فرماندار پارس آبادمغان با بیان اینکه ۹ هزار نفر رای اولی در حوزه انتخابیه این شهرستان حائز رای دادن هستند، بر مشارکت حداکثری مردم در این انتخابات تاکید کرد و گفت: همه تمهیدات لازم برای حضور مردم و ثبت رای آنان فراهم شده و عوامل اجرایی، نظارت و حفاظت تمامی اقدامات لازم را برای صیانت از آراء مردم فراهم شده است تا یک انتخابات سالم و پرشور برگزار کنیم.

گفتنی است، امام جمعه، فرماندار، فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی، رئیس دادگستری، دادستان و جمعی از مسئولان شهرستان پارس آباد صبح امروز با حضور در محل صندوق ثابت شماره یک در مسجد جامع شهر پارس آبادمغان رأی خود را برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به صندوق انداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظر