تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31945
تاریخ انتشار: ي, 1398/12/04 - 18:58
عباس جهانگیرزاده با پیروزی در انتخابات مجلس یازدهم از حوزه انتخابیه پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز راهی بهارستان شد که جهت آشنایی با این نماینده به بخشی از بیوگرافی آن پرداخته ایم.

به گزارش آران مغان، عباس جهانگیرزاده متولد ۱۳۳۸ روستای گوشلو شهرستان پارس‌آباد مغان فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ به عنوان آموزگار شروع کرده و در سال ۱۳۸۰ از آموزش و پرورش به وزارت کشور منتقل شده و به مدت پنج سال در سمت معاونت فرمانداری و مدتی نیز به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان بیله‌سوار مشغول فعالیت بوده است.

وی که دارای مدرک کارشناسی مدیریت و کارشناسی ارشد مهندسی مدیریت است، در سه دوره گذشته نامزد انتخابات از این حوزه انتخابیه بوده و از داوطلبانی بوده که با اقبال مردمی مواجه شده ولی از راهیابی به مجلس بازمانده است.

جهانگیرزاده در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با وجود رقابت سنگین در بین ۱۷ نامزد توانست آرای مردم سه شهرستان حوزه انتخابیه را کسب کرده و به مجلس راه یابد.

در این انتخابات شورای عالی اصلاح طلبان استان او را به عنوان نامزد مورد حمایت خود معرفی کردند ولی وی با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که به صورت مستقل وارد رقابت انتخاباتی شده و تعلق جناحی خاصی ندارد.

عباس جهانگیرزاده در انتخابات روز گذشته با کسب ۲۴ هزار و ۷۷۲ رای از مجموع ۱۰۸ هزار و ۴۰۶ رای ماخوذه به عنوان منتخب مردم حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله‌سوار و اصلاندوز مغان به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

انتهای پیام/

ارسال نظر