تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31946
تاریخ انتشار: ي, 1398/12/04 - 20:11
سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران مطرح کرد
استفاده از ظرفیت همه‌ نهاد‌ها و سازمان‌ها برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران گفت: بسیاری از آسیب‌ها در ارتباط با وظایف و تکالیف قانونی دستگاه ها، حاصل کم کاری و در مواردی بی تدبیری برخی از مدیران بوده و لذا جز با استفاده از ظرفیت همه‌ی نهاد‌ها و سازمان ها، امکان حل آن نخواهد بود.

به گزارش آران مغان، جلسه کمیته‌ی تخصصی آسیب شناسی منطقه ۱۲ تهران با حضور دستگاه‌های اجرایی، شهرداری ها، نیرو‌های نظامی و انتظامی، شورایاری و هیأت امنای بازار به ریاست گل زاده معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تشکیل شد.

گل زاده با پاسداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید سلیمانی را یک مکتب توصیف و خود و همه مدیران را به پیروی از راه و مکتب وی به عنوان ضرورتی راهبردی دعوت کرد.

سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۲ تهران با تأکید بر این که حل مشکلات جامعه‌ی امروزی جز با روی کارآمدن سلیمانی‌ها ممکن نخواهد بود، حاج قاسم سلیمانی را نمونه‌ی بارز یک مدیر دلسوز و کارآمد معرفی و تدریس مکتب سلیمانی در دانشگاه‌ها را گام مؤثری در تداوم نهضت مقاومت و تربیت مدیران شایسته دانست. 

گل زاده در ادامه ضمن تشریح اقدامات انجام گرفته در حوزه آسیب شناسی و با قدردانی از عملکرد مدیریت شهری و حضور محسوس و مؤثر نیرو‌های نظامی و انتظامی، اورژانس و مراکز درمانی و بهداشتی همچنین مشارکت مردمی و تدابیر هیأت أمنای بازار در حوزه‌ی اقتصاد، مدیریت مشارکتی را لازمه‌ شناسایی و حل مسائل و آسیب‌های اجتماعی دانست و تأکید کرد: بسیاری از آسیب‌ها در ارتباط با وظایف و تکالیف قانونی دستگاه ها، حاصل کم کاری و در مواردی بی تدبیری برخی از مدیران بوده و لذا جز با استفاده از ظرفیت همه‌ی نهاد‌ها و سازمان ها، امکان حل آن نخواهد بود.

در ادامه مدیران و نمایندگان حاضر در جلسه، ضمن تشریح آسیب‌ها و مشکلات حوزه‌ی مدیریتی خود، برقراری امنیت، افزایش درآمد اقشار کم درآمد و تأمین سلامت افراد را سه محور اساسی در حل آسیب‌های اجتماعی نام برده و بر مشارکت کلیه دستگاه‌ها تأکید کردند.

در پایان مقرر شد هر کدام از نهاد‌ها و سازمان‌ها با اولویت بندی آسیب‌های حوزه‌ی کاری خود که پرداختن به آن جز با مدیریت مشارکتی امکان پذیر نیست، مراتب را کتباً به دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه ۱۲ اعلام کنند.

در ابتدای این جلسه، به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر، از حاجیه خانم رجبی مادر شهیدان محمد و محمود رجبی به نمایندگی از مادران شهدای منطقه ۱۲ تهران تجلیل به عمل آمد.
منبع: خبرگزاری میزان

انتهای پیام/

ارسال نظر