تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31957
تاریخ انتشار: ج, 1398/12/09 - 23:06
بانو «سيده خانم مينا كريمي»، مادر شهیدان «حسينقلي و مرادعلي علايي» از شهدای دوران دفاع مقدس مغان دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

به گزارش آران مغان، سیده خانم مینا کریمی مادر شهیدان سردار حسینقلی و مرادعلی علایی از شهدای دوران دفاع مقدس شهرستان پارس آبادمغان بعد از تحمل سال‌ها فراق فرزندان شهیدش، در شهر قم به فرزندان شهیدش پیوست.

سیده خانم کریمی امروز در سن ۸۱ سالگی ندای حق را لبیک گفت و مراسم تشییع و تدفین این مادر عزیز با حضور آحاد و اقشار مختلف مردم در شهر قم برگزار شد.

سردار شهید حسینقلی علایی در سال 1343 در روستای فولادلوقویی شهرستان بیله سوار متولد شد و در 14 اسفند ماه سال 65 در عملیات کربلای 5 منطقه شلمچه در حالیکه فرماندهی دسته مالک اشتر را بر عهده داشت به شهادت رسید و برادر دیگر وی مرادعلی علایی پیش از سردار حسینقلی علایی به درجه رفیع شهادت رسید و تاکنون مفقودالاثر است.

در پي درگذشت مادر شهيدان علايي، فرمانده سپاه شهرستان پارس آبادمغان در پيامي درگذشت اين سيده خانم را تسلیت گفت.

در پیام سرهنگ پاسدار حسن نوري آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
با کمال تأسف و تأثر، خبر درگذشت مادری فداکار و باتقوا «سیده خانم مینا کریمی» والده گرامی شهیدان والامقام سردار «حسینقلی» و «مرادعلی» علایی که با مشیت الهی، بی صبرانه به دیدار فرزندان شهیدش شتافت و به لقا الله پیوست، موجب غم و اندوه اینجانب و تمامی همرزمان آن شهید گردید.
 
فقدان آن فقیده سعیده را به بیت معظم آن شهید، خانواده شهداء و ایثارگران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن صالحه مؤمنه، حشر با ائمه اطهار و صبر و اجر برای بازماندگان مسالت داریم.

 سرهنگ پاسدار حسن نوری
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر