تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31959
تاریخ انتشار: ج, 1398/12/09 - 23:24
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: بخش ویژه با ۱۰ تخت در بیمارستان شهدا پیش بینی و بیماران مشکوک به کرونا در این بخش بستری می‌شوند.

به گزارش آران مغان، عدالت حاجی پور امروز در ارتباط زنده ویدئو کنفرانس با استاندار اردبیل با اشاره به جمعیت بالای شهر پارس آباد و مهاجرپذیری و همچنین قرارگیری این شهرستان در محور ترانزیتی بین المللی خواستار تامین نیازهای بهداشتی و اقلام ضدعفونی کننده و ماسک مورد نیاز مردم در شهرستان شد.

وی از برگزاری جلسه فوق العاده کارگروه سلامت شهرستان و اتخاذ تصمیمات و تدابیر فوق العاده برای پیشگیری از بیماری کرونا در شهرستان خبر داد و گفت: به همت شبکه بهداشت شهرستان پارس آباد، بخش ویژه  با ۱۰ تخت در بیمارستان شهدا پیش بینی و بیماران مشکوک به کرونا در این بخش بستری می‌شوند.

فرماندار شهرستان پارس آباد همچنین به اجرای برنامه‌های آموزشی ویژه برای کارکنان ادارات و کادر بهداشتی و درمانی، ضد عفونی اماکن عمومی، تعطیلی مدارس، مراکز آموزشی، تجمعات، مراسمات و تقلیل ساعات کاری ادارات و عدم برگزاری نماز جمعه و مراسم اعتکاف با همکاری امام جمعه اشاره کرد.

وی تاکید کرد: نحوه ضد عفونی محیط، شستشوی مرتب دست‌ها و رعایت بهداشت شخصی و عمومی به صورت مستمر در برنامه کاری فرمانداری و سیستم بهداشت و درمان این شهرستان قرار گرفته است.

حاجی پور ضمن تقدیر از زحمات تمامی پزشکان، پرستاران و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد بر آموزش و اطلاع‌رسانی و تهیه و توزیع ماسک و مواد شوینده و ضدعفونی کننده مورد نیاز مردم تاکید کرد.

وی افزود: تدابیر لازم مبنی بر کاهش ساعات اداری و آموزش کارکنان و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها و مراکز تجمع عمومی در جهت پیشگیری از هرگونه واگیری عمومی بیماری مقطعی بوده و وضعیت به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت.

فرماندار پارس آباد با اشاره به برگزاری جلسات ویژه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان و ارائه آموزش‌های لازم به متولیان اداری و درمانی گفت: همه این تدابیر پیشگیرانه است و خوشبختانه مردم شهرستان نیز به خوبی بر  ترس و هیجان و استرس اولیه فائق آمده و آگاهانه بهداشت شخصی و عمومی را رعایت می‌کنند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر