تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 31994
تاریخ انتشار: د, 1398/12/26 - 01:07
آماده سازی و توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی برای پیشگیری از ویروس کرونا توسط سپاه شهرستان پارس آباد آغاز شد.

به گزارش آران مغان، فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: در راستای تأمین اقدام بهداشتی مردم در محلات محروم و آسیب‌پذیر شهرستان پارس‌آباد و در قالب طرح کرامت، توزیع ۱۰ هزار بسته بهداشتی با مشارکت خیرین از امروز توسط جهادگران پارس‌آباد آغاز شد.

سرهنگ پاسدار حسن نوری افزود: این بسته‌های بهداشتی شامل ۵ عدد ماسک و الکل ضدعفونی کننده و بروشور پیشگیری از ویروس کرونا است که توسط جهادگران بسیجی بسته‌بندی شده و میان مردم محلات محروم و آسیب‌پذیر شهرستان توزیع می‌شود.

فرمانده ناحیه سپاه پارس‌آباد با قدردانی از مشارکت خیرین شهرستان، تصریح کرد: در تلاش هستیم با مشارکت خیرین و استفاده از ظرفیت بسیج و سپاه در شهرستان، بخشی از نیازهای مردم را در محلات آسیب‌پذیر تأمین کنیم‌.

وی افزود: توزیع اقلام در شهرستان از امروز در محله شهید مطهری پارس‌آباد با توزیع ۲ هزار بسته بهداشتی شروع و این فرآیند تا توزیع کامل ۱۰ هزار بسته بهداشتی در شهرستان ادامه خواهد داشت.

نوری ادامه داد: خیرین و مردم نوعدوست شهرستان می‌توانند برای مشارکت در این‌ امر خداپسندانه به بسیج سازندگی در سپاه پارس‌آباد مراجعه کنند.

فرمانده ناحیه سپاه پارس‌آباد تصریح کرد: بسیج و سپاه هر آن‌چه در توان دارد برای تأمین اقلام بهداشتی و حل مشکلات مردم انجام خواهد داد.
انتهای پیام/

ارسال نظر