تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32009
تاریخ انتشار: ي, 1399/01/03 - 21:47
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد از فعالیت ۲۴ گروه جهادی برای پیشگیری از شیوع کرونا در سطح شهرستان خبر داد.

به گزارش آران مغان، حسن نوری عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد ۲۴ گروه جهادی و ۸۷ پایگاه مقاومت بسیج  از روزهای اول شیوع این ویروس در حال فعالیت هستند.

وی به راه‌اندازی ۳ کارگاه تولید ماسک در شهرستان اشاره کرد و افزود: تاکنون ۱۴۰ هزار عدد ماسک در کارگاه‌های بسیج سازندگی تولید و در سطح شهرستان توزیع شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد با بیان اینکه خیرین به بسیج سازندگی سپاه پارس آباد یکصد میلیون تومان کمک کردند، تصریح کرد: کمک‌های خیرین صرف تهیه و توزیع ۴۰ هزار عدد ماسک و ۱۰ هزار عدد ضدعفونی‌کننده در بین نیازمندان و محلات آسیب‌پذیر و محلات هدف طرح کرامت شده است‌.

وی تشریح کرد: تاکنون ۱۷۰ بسته معیشی با حمایت سپاه حضرت عباس(ع) و ۲۰۰ بسته معیشتی توسط گروه‌های جهادی در بین خانواده‌های بی‌بضاعت و نیازمند شهرستان پارس آباد توزیع شده است.

نوری از اجرای عملیات گندزدایی و ضدعفونی در مناطق شهری و روستایی شهرستان خبر داد و بیان داشت: عملیات ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن پرتردد و عمومی شهرستان با ۱۰ دستگاه تراکتور و ۱۵ دستگاه سم‌پاش پشتی توسط جهادگران و بسیجیان اجرایی شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان پارس آباد گفت: به محض اعلام نیاز اداره کل انتقال خون استان، جهادگران و بسیجیان شهرستان با حضور در پایگاه انتقال خون پارس آباد در امر خداپسندانه اهدای خون مشارکت کردند.
منبع:فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر