تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32015
تاریخ انتشار: ش, 1399/01/09 - 01:19
فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد گفت: نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در درمانگاه عمومی خاتم الانبیاء بسیج شهرستان پارس آبادمغان راه اندازی شد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری اظهار داشت: نقاهتگاه ۸۰ تختخوابی در درمانگاه عمومی خاتم الانبیاء بسیج سپاه شهرستان پارس آباد با مشارکت شبکه بهداشت و درمان شهرستان راه اندازی شد.

وی افزود: راه‌اندازی نقاهتگاه در راستای پیش بینی‌های احتیاطی و ایجاد اطمینان خاطر در بین مردم با همکاری مسؤولان ذیربط شهرستانی بوده تا در صورت نیاز مورد استفاده بیماران قرار گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد گفت: سپاه شهرستان در راستای تامین سلامت مردم نهایت همکاری را با مسؤولان بهداشت و درمان برای راه‌اندازی این نقاهتگاه داشته و در این راستا نیز پیش‌قدم بوده است.

نوری افزود: سپاه و بسیج در تمام شرایط سخت، بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه در کنار مردم بوده و از همان روز‌های اول شیوع ویروس کرونا در سطح شهرستان پای کار بوده و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس بوده است.

وی با اشاره به بسیج گروه‌های جهادی، پایگاه‌های مقاومت بسیج و بسیج سازندگی شهرستان برای مقابله با ویروس کرونا تصریح کرد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تولید ماسک بهداشتی، ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن و توزیع بسته‌های بهداشتی و غذایی از روز‌های اول شیوع این ویروس در بین نیازمندان در دستور کار قرار گرفته و اجرایی شده است.
منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر