تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32017
تاریخ انتشار: د, 1399/01/11 - 06:26
فرمانده انتظامي استان اردبیل از دستگيري سارقی که اقدام به سرقت طلا به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال از منزلی مسکونی در بیله سوار کرده بود خبر داد.

به گزارش آران مغان، سردار هوشنگ حسینی در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: به دنبال مراجعه فردی به پلیس آگاهی شهرستان "بیله سوار" و ارائه مرجوعه قضائی مبنی بر سرقت طلا از منزل مسکونی اش طی چند مرحله، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی و کشف سرقت در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام بررسی های تخصصی و تحقیقات میدانی هدفمند سارق را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی او را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامي استان  اردبیل تصریح کرد: سارق دستگیر شده در بازجویی های پلیسی و در مواجهه با دلایل و مستندات قانونی لب به سخن گشوده و به سرقت طلا و جواهرات به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال از منزل مسکونی اعتراف کرد.

سردار "حسینی" به شهروندان توصيه كرد: با هوشياري لازم و رعايت نكات ايمني و هشدار هاي پليسي از اعتماد بي جا به افراد ناشناس خودداري و با نصب نرده و حفاظ و استفاده از قفل هاي مقاوم و استاندارد خانه های خود را از نفوذ سارقان ايمن کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر