تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32023
تاریخ انتشار: ج, 1399/01/15 - 22:25
با تلاش تیم جراحی بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان پارس آبادمغان یک جوان پارس آبادی که دچار چاقو خوردگی از ناحیه پهلو شده بود از مرگ حتمی نجات یافت.

به گزارش آران مغان، رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان پارس آبادمغان در گفت‌‌وگو با خبرنگار آران مغان گفت: یک جوان ۳۴ ساله پارس آبادی که به دنبال چاقوخوردگی از ناحیه پهلو با وضعیت اورژانسی به بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آبادمغان منتقل شده بود با تلاش تیم جراحی این بیمارستان از مرگ حتمی نجات یافت.

دکتر جواد سرباززاده افزود: در هنگام بررسی های پاراکلینیکال و سی تی اسکن ریه این جوان چاقو خورده پیش از عمل جراحی، شواهدی مبنی بر ابتلاء به کرونا در وی مشاهده شد که این موضوع لحظات پر اضطرابی را برای تیم جراحی رقم زد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط پرخطر بالینی بیمار، مصدوم بصورت اورژانسی و تحت تمهیدات ویژه توسط تیم جراحی به اتاق عمل منتقل و با تلاش چند ساعته جان وی از مرگ نجات یافت.

به گفته رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) پارس آبادمغان هم اکنون حال عمومی این بیمار رضایت بخش بوده و در بخش ویژه کرونا بیمارستان شهدای پارس آبادمغان تحت درمان می باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر