تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32031
تاریخ انتشار: د, 1399/01/18 - 22:06
جمهوری آذربایجان تمام ورودی و خروجی‌های زمینی و هوایی این کشور را بست و بنابراین امکان سفر ایرانیان مقیم جمهوری آذربایجان به این کشور میسر نیست.

به گزارش آران مغان، ستاد عملیاتی مبارزه با ویروس کرونا در جمهوری آذربایجان اعلام کرد، با هدف جلوگیری از شیوع بیماری همه‌گیر در این کشور، از بامداد روز گذشته تا ۲۰ آوریل همه پروازهای داخلی در این کشور لغو شده است.

این محدودیت با هدف شناسایی به موقع ابتلای این بیماری در جمهوری آذربایجان، قرنطینه مبتلایان و شناسایی ارتباط و تماس‌های این افراد و قرنطینه کردن آنها، تنظیم ظرفیت‌های پذیرش ایستگاه‌های قرنطینه و افزایش آمادگی بیمارستان‌ها اعمال می‌شود.

با در نظر گرفتن وضعیت شیوع بیماری کرونا از شهروندان جمهوری آذربایجان که در کشورهای خارجی هستند، درخواست شده است تا شکیبا باشند، به طور جدی به قرنطینه کشور میزبان عمل کنند، از سفر کردن خودداری کنند و در مواقع ضروری با نمایندگی‌های دیپلماتیک جمهوری آذربایجان در کشور میزبان تماس بگیرند.

با توجه به تصمیم جدید، ورود اتباع آذربایجانی از خارج به داخل این کشور و خروج اتباع خارجی از جمله هموطنان ایرانی و دانشجویانی که به دنبال ابلاغ تسهیلات ایجاد شده قصد سفر به ایران داشتند، ناممکن شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر