تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32032
تاریخ انتشار: د, 1399/01/18 - 22:39
مسئول شبکه بهداشت و درمان پارس آباد گفت: بر اساس آمار دقیق شبکه بهداشت و درمان نیمی از بیماران کرونایی که در شهرستان پارس آبادمغان بستری شده یا فوت شده‌اند مربوط به شهرستان‌های همجوار هستند.

به گزارش آران مغان، ایرج اسماعیلی رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان پارس آباد در جلسه مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا گفت: برخی از شهرستان‌هایی که آمار کرونا در این شهرستان‌ها را سفید اعلام می‌کنند یک تخت بیمارستانی برای بیماران کرونایی ندارند و بیماران خود را جهت مداوا به شهرستان پارس آباد روانه می‌کنند.

وی افزود: بر اساس آمار دقیق شبکه بهداشت و درمان نیمی از بیمارانکرونایی که در شهرستان پارس آباد بستری شده یا فوت شده‌اند مربوط به شهرستان‌های همجوار هستند.

در این جلسه سرپرست فرمانداری پارس آباد نیز از تمهیدات لازم برای پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: از آنجایی که به گفته کارشناسان ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا زمان پایان این بیماری به طور دقیق مشخص نشده، شهرستان پارس آبادمغان آمادگی لازم در طول دوره‌های مختلف برای مبارزه با این بیماری را دارد.

عدالت حاجی پور با تجلیل از تلاشهای پزشکان و مدافعان سلامت افزود: خوشبختانه مردم در بسیاری از موارد به تصمیمات ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا عمل کرده‌اند.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد نیز در این جلسه اظهار کرد: ۵۱۰ بسته معیشتی برای خانوارهای نیازمند به ارزش ۳۵۰ تا ۵۵۰ هزار تومان در شهرستان پارس آباد عرضه شده است.

سرهنگ حسن نوری گفت: علاوه بر این ۱۰ هزار ماسک بهداشتی و یک میلیون و دویست هزار لیتر محلول ضدعفونی در شهرستان پارس آباد توزیع شده است.
منبع:خبرگزاری مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر