تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32038
تاریخ انتشار: ش, 1399/01/23 - 00:50
امام جمعه پارس آباد گفت: منتظران منجی عالم بشریت حضرت امام زمان (عج) با خودسازی زمینه ظهور آن حضرت را فراهم کنند.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام علی اکبر باقری بنابی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما اظهار کرد: منتظران منجی عالم بشریت حضرت امام زمان (عج) با خودسازی و تمدن سازی زمینه ظهور آن حضرت را فراهم می‌کنند و در عصر غیبت مؤمنان و منتظران واقعی حضرت صاحب‌الزمان (عج) باید خود و ملت را از آلودگی‌ها و انحرافات مبرا کرده و با تکیه بر ایمان و اعتقادات قوی مسیر سعادت جامعه را هموار سازند.

وی افزود: به مناسبت سالروز ولادت حضرت بقیه الله اعظم و نیمه شعبان و رویکرد ترویج فرهنگ مهدویت مسابقه مولودی خوانی و نجوا با امام زمان عجل الله در شهرستان پارس آباد به صورت مجازی و با همکاری قرارگاه سلامت و معنویت سپاه ناحیه پارس آباد و دفتر امام جمعه شهرستان پارس آباد برگزار می‌شود.

امام جمعه پارس آباد یادآور شد: ترویج و تعمیق فرهنگ مهدویت و انتظار، فراهم کردن زمینه برای آشنایی هرچه بیشتر اقشار مختلف مردم به‌ویژه جوانان و نوجوانان بافرهنگ و معارف مهدوی، و انس گرفتن با اهل بیت (ع) از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقه است.

وی تصریح کرد: این مسابقه ویژه برادران است که در سه مقطع سنی نوجوانان ۹ الی ۱۵ ساله، جوانان ۱۶ الی ۳۰ ساله، بزرگسالان ۳۰ سال به بالا برگزار شده و در هر مقطع سنی به ۵ نفر جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

باقری افزود: برگزاری مسابقه مجازی مولودی خوانی با هدف ترویج فرهنگ مهدویت صورت می‌گیرد، تا با اجرای این مسابقه به امید خدا معرفت افزایی و افزایش شناخت از مهدویت بین اقشار جوان و نوجوان محقق شود.

منبع:مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر