تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32054
تاریخ انتشار: پ, 1399/01/28 - 13:32
فرمانده سپاه شهرستان پارس آباد گفت: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به خانواده های نیازمند و مشاغل آسیب دیده از ویروس کرونا، رزمایش سراسری کمک مومنانه توسط سپاه پارس آبادمغان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار آران مغان، سرهنگ حسن نوری صبح امروز ۲۸ فروردین‌ماه در نشست خبری با محوریت رزمایش "کمک مومنانه" اظهار کرد: این رزمایش در عمل به رهنمودها و فرمایشات مقام معظم رهبری در راستای کمک به خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

وی با یادآوری اینکه رزمایش کمک مومنانه با رمز "یا صاحب‌الزمان ادرکنی" همزمان با سراسر کشور در شهرستان پارس آبادمغان کلید خورد، گفت: در این کمک مومنانه, کمک های مردمی و خیرین و نیکوکاران برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از  شیوع ویروس کرونا جمع آوری شده و در اختیار این عزیزان قرار می گیرد.

نوری با اعلام اینکه سپاه و بسیج با تمام توان رزمایش کمک مومنانه را در سطح شهرستان پارس آباد انجام می دهد، افزود: با همدلی که در سطح شهرستان پارس آباد سراغ داریم و حضور پرشوری که از مردم در بخش ها و روستاها مختلف وجود دارد مطمئن هستیم کمک مومنانه باگستردگی بیشتر در این شهرستان اجرایی شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه این طرح در سطح بخش ها، دهستان ها و روستاها و با کمک بسیج و گروه های جهادی، ائمه جماعات مساجد, دهیاری ها و اقشار مختلف مردم در حال اجرا است، بر ضرورت همدلی و انسجام برای کمک به اقشار آسیب دیده جامعه تاکید کرد.

وی افزود: کمک‌های خیرین و مردمی جمع آوری شده در این طرح که به صورت کالا و نقدی خواهد بود در همان محل و جغرافیا به افراد نیازمند آسیب دیده از ویروس کورنا و همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) به نیازمندان همان منطقه اهدا می شود.

نوری بیان کرد: از همه خیران و کسانی که توانایی مالی داشته، برای مشارکت و همکاری در طرح رزمایش کمک مومنانه دعوت می‌شود تا همه با هم کمک‌های مردمی را عادلانه بین نیازمندان واقعی توزیع کنیم و در این راه از ظرفیت ائمه مساجد، هیئت‌های مذهبی، خیران، دستگاه‌های دولتی، دهیاری ها، سازمان‌های مردم نهاد و هرکسی حاضر به همکاری در راستای اجرای طرح رزمایش کمک مومنانه در شهرستان باشد، استفاده خواهیم کرد.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد تصریح کرد: شماره حساب ۳۸۱۰۳۵۱۱۵۰۱۸۱۸۱ و یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۳۹۱۲۵ که به نام جذب و هدایت کمکهای مردمی است به این کار خیرخواهانه اختصاص یافته است تا به کمک نیازمندان بشتابیم.

وی همچنین با اشاره به اقدامات انجام یافته در مورد مقابله با ویروس کرونا در شهرستان پارس آبادمغان خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج شهرستان پارس آبادمغان از ابتدای شیوع ویروس منحوس کرونا، تمام توان و ظرفیت خود را در راستای خدمت به مردم برای مبارزه و پیشگیری از شیوع این ویروس به میدان آورده بطوری که در سریعترین زمان ممکن با تشکیل قرارگاه پدافند زیستی، تاکنون یک میلیون و ۲۰۰ لیتر محلول ضدعفونی کننده، ۱۷۶ هزار ماسک و ۱۰۱۰ بسته معیشتی در بین مردم و نیازمندان و سطح شهرستان انجام شده است و این خدمات همچنان تا شکست آن ادامه دارد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر