تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32058
تاریخ انتشار: ي, 1399/01/31 - 01:37
سرپرست فرماندار شهرستان پارس آباد با بيان اينكه ۱۱۵۰۰ نفر در اين شهرستان در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند، از عدم تحقق وعده دانشگاه علوم پزشكي اردبيل در تامين دستگاه سی تی اسکن بيمارستان شهداي پارس آباد انتقاد كرد.

به گزارش آران مغان، عدالت حاجي پور روز شنبه در جلسه هماهنگی کمک مومنانه در شهرستان پارس آباد اظهار کرد: علی‌رغم اینکه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، پیش‌تر قول حل دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان شهدای پارس آباد را داده است، اما تاکنون این وعده عملی نشده و مشکلاتی برای بیماران به‌وجود آمده است.

وي با بيان اينكه همانگونه که بارها گفته شده شهرستان پارس آبادمغان به‌عنوان شهرستان معین در شمال استان برای بیماران كرونايي خدمات ارائه می‌کند، گفت: بر اساس آمار تا كنون ۳۰ نفر از بیله سوار، ۲۴ نفر از اصلاندوز، ۷ نفر از شهرستان گرمی و حتی خداآفرین و … در بیمارستان شهدای پارس آباد بستری هستند و این بیانگر وضعیت ابتلای بیماران کرونایی در شهرستان های شمال استان است.

سرپرست فرمانداري شهرستان پارس آبادمغان افزود: اينكه مدیر و مسئولی در يكي از شهرستانهاي ياد شده ادعايي مبني بر سلامت کامل و عاری از هرگونه ویروس کرونا مي كنند کاری غیراخلاقی و کذب است، زيرا که آمار خلاف این ادعا را ثابت می کند.

حاجي پور با اشاره به اينكه از ابتدای شروع ویروس کرونا، بیمارستان شهدای پارس آبادمغان محل بستری بیماران ناشی از این ویروس بوده است، از خطر ابتلا ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر از افراد بالای ۶۰ سال با علائم دیابت، تنگي نفس، فشار خون و بیماری قلبی به بیماری ویروس کرونا در شهرستان پارس آباد خبر داد.

وی در ادامه با اشاره به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر کمک مومنانه در ماه مبارک رمضان، از مسئولان، خیرین و عموم مردم برای حمایت از آسیب دیدگان کرونا در رزمایش "کمک مومنانه" دعوت کرد.

سرپرست فرمانداري پارس آباد همچنين خاطرنشان كرد: از ابتداي شيوع ويروس كرونا با ابتكار شبكه بهداشت پارس آبادمغان، یک میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر مواد ضدعفونی و گندزدایی توسط شهرداری، سپاه و ديگر نهادها و سازمانها در راستای مبارزه با اين بیماری منحوس در شهرستان پارس آبادمغان توزیع و مصرف شده است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر