تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32070
تاریخ انتشار: چ, 1399/02/03 - 19:40
در شرایطی که محدودیت های زیادی حتی برای فعالیت های خیریه و کمک رسانی دینداران شیعه در جمهوری آذربایجان اعمال شده است، عوامل فرقه ضاله وهابی و وابستگان رژیم سعودی به طور آزادانه به فعالیت خود در این کشور ادامه می دهند.

به گزارش آران مغان، در شرایطی که محدودیت های زیادی حتی برای فعالیت های خیریه و کمک رسانی دینداران شیعه در جمهوری آذربایجان اعمال شده است، عوامل فرقه ضاله وهابی و وابستگان رژیم سعودی، با آزادی تمام به تبلیغ رسانه ای افکار منجمد این فرقه و اهانت به مقدسات و عقاید مردم شیعه جمهوری آذربایجان ادامه می دهند.

خبرنگار کانال یوتیوبی «زمان توبه» که با تامین مالی از طرف رژیم سعودی در جمهوری آذربایجان فعالیت می کند، به طور مستمر و آزادانه به تهیه مصاحبه و گزارش در خیابان های باکو و سایر مناطق جمهوری آذربایجان، برای ایجاد شبهه در اذهان مردم در خصوص اعتقادات و باورهای اصیل اسلامی درباره ائمه اطهار (ع) و دعا و توسل و سایر عقاید شیعی می پردازد.

در کانال «زمان توبه» ضمن تقطیع نامناسب سخنرانی های روحانیون و مبلغان شیعه در جمهوری آذربایجان تلاش می شود با استفاده از کلیشه های تبلیغاتی و منطق متعلق به وهابی های عربستان سعودی، تعالیم و آموزه های اصیل اسلامی رد و آموزه های فرقه وهابی به اذهان عمومی تزریق شود.

کانال «زمان توبه» با اهانت به عقاید شیعی، تصاویری از برخی حرکت های اشتباه و عوامانه در عزاداری ها و زیارت اماکن مقدسه و نیز تصاویر فرقه های ضاله وابسته به انگلیس را که تحت نام شیعه فعالیت می کنند، پخش و به بهانه آن علیه تشیع اصیل سمپاشی می کند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر