تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32128
تاریخ انتشار: ي, 1399/03/04 - 09:21
مردم دیار پارس آبادمغان بعد از یک ماه بندگی و عبادت، نماز عید سعید فطر را با رعایت فاصله اجتماعی در مصلی حضرت امام خمینی (ره) و مساجد این شهرستان اقامه کردند.

به گزارش آران مغان، امام جمعه پارس آبادمغان در خطبه های نماز روز عید فطر گفت: عید فطر عید ولایت و امامت، عید قبولی اعمال و يك ماه بندگي است که خداوند برای مومنان در نظر گرفته است.

حجت الاسلام علي اكبر باقري بنابي با اشاره به شیوع ویروس کرونا در مورد حوادث اخیر گفت: امسال عید سعید فطر را در حالی جشن گرفته و نماز را اقامه کردیم که شرایط متفاوتی را تجربه کردیم. یک بلای عمومی جهان را فراگرفته و آن ویروسی است که تلفات جانی و مالی زیادی را بر جامعه بشری تحمیل کرده است.

وی با قدردانی از کسانی که در این ایام با از جان گذشتگی به یاری هموطنان شتافتند، اضافه کرد: افرادی به خاطر ابتلا به این بیماری دارفانی را وداع گفتند و برخی به مشکلات معیشتی دچار شدند، اما مردم این تهدید را به فرصت تبدیل کردند. در شهرستان پارس آبادمغان نیز به خاطر زحمات ستاد کرونا، سپاه و بسيج و همکاری مردم خسارت کمتری وارد شد.

امام جمعه پارس آباد همچنين بر رعایت بهداشت و نظافت شهري و همكاري مردم با شهرداري در زمينه رعايت اصول بسته بندي صحيح زباله ها تاكيد كرد.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر