تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32140
تاریخ انتشار: د, 1399/03/12 - 02:35
فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد گفت: در سی ویکمین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ه) و در راستای اجرای طرح مواسات ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان و نان رايگان از طريق ۳۱ نانوايي پارس آباد توزیع می شود.

به گزارش آران مغان، سرهنگ حسن نوري در آستانه سي و يكمين سالروز ارتحال حضرت امام خميني (ره) در جمع خبرنگاران اظهار كرد: شهرستان پارس آبادمغان در موضوعات مختلف هميشه اقدامات شایسته و منحصر به‌فردی انجام داده است که امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و جلوگيري از تجمعات، اجراي برنامه ها به سمت و سوي فضاي مجازي كشيده است.

وي، توزيع بسته هاي معيشتي، برگزاري اولين یادواره مجازي شهدا و مسابقات فرهنگی در شهرستان پارس آبادمغان را از جمله برنامه هاي اجرا شده در فضاي مجازي دانست و به ويژه برنامه هاي پيش بيني شده سپاه در سالروز ارتحال امام راحل (ره) اشاره كرد و گفت: همزمان با سی ویکمین سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ه) و در راستای اجرای طرح مواسات ۵۰۰ بسته معیشتی بین افراد شناسايي شده و نیازمند شهرستان توزیع می شود.

فرمانده سپاه ناحيه پارس آباد در ادامه از توزيع نان رايگان در ۳۱ نانوايي شهرستان پارس آبادمغان همزمان با سي و يكمين سالروز رحلت حضرت امام (ره) خبر داد و افزود: در اين راستا به همت خیرین، پزشکان و معتمدین شهرستان پارس آبادمغان ۴۰۰ هزار تومان هزينه پخت نان به ۳۱ نانوايي شهر پارس آباد داده می شود تا نان پخته و بصورت رايگان در بین مردم توزیع كنند.

نوري تصريح كرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دسته عزاداري نيروهاي مسلح با همراهي هيئات مذهبي ۱۴ خرداد كه سالروز ارتحال بنيانگذار كبير انقلاب اسلامي بوده برگزار شده و در ۱۴ خرداد نيز بمناسبت قيام خونين پانزدهم خرداد ساعت ۱۰:۳۰ صبح يادواره اي به همين مناسبت با سخنراني امام جمعه پارس آبادمغان در مسجد جامع شهر برگزار مي شود.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر