تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32143
تاریخ انتشار: ش, 1399/03/17 - 00:38
در حال حاضر در سطح استان شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر، سرعين و نير در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارند و دیگر شهرها در وضعیت سفید هستند.

به گزارش آران مغان به نقل از تسنيم، افشین حبیب‌زاده در جلسه بررسی مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: هم‌اکنون در مناطق مختلف استان اردبیل هیچ شهری از لحاظ شیوع بیماری ویروسی کرونا در وضعیت قرمز قرار ندارد.

وی با تاکید بر وضعیت این بیماری در اردبیل افزود: در حال حاضر در سطح استان شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد، مشگین‌شهر، سرعين و نير در وضعیت زرد شیوع کرونا قرار دارند و دیگر شهرها در وضعیت سفید هستند.

حبیب‌زاده از کمک خیران سلامت به دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد و تصریح کرد: از بدو شیوع بیماری ویروسی کرونا در استان اردبیل خیران سلامت با ورود ارزشمند و قابل تقدیر خود به عرصه بهداشت و درمان و کمک به دانشگاه‌های علوم پزشکی در مقابله با این بیماری 100 میلیارد کمک کردند. 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل بیان کرد: نقش خیران استان در مهار بیماری کرونا بسیار موثر و کارساز بوده و بخشی از تجهیزات مورد نیاز پزشکی مقابله با ویروس کرونا به همت آنان تهیه و در اختیار بیمارستان‌ها گذاشته شده است.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر