تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32147
تاریخ انتشار: ش, 1399/03/17 - 01:20
امام جمعه پارس آباد با انتقاد از عملكرد شوراي شهر و شهرداري گفت: وضعیت آسفالت شهرستان پارس آبادمغان مناسب شهروندان نبوده و نیازمند توجه ویژه مسؤولان است.

به گزارش آران مغان، حجت‌الاسلام باقری در ديدار با رئيس شوراي شهر و شهردار پارس آباد اظهار کرد: وضعیت آسفالت شهر پارس‌آبادمغان مناسب نیست و توجه بیشتری از مسؤولان را می‌طلبد و لازم است هرچه زودتر برای بهبود این وضعیت، اقدام جدی‌تری صورت گیرد.

وی افزود: فصل آسفالت‌ریزی از چند ماه قبل آغاز شده و فرصت روز به روز محدودتر می‌شود؛ لذا ضروری است تا شهرداری با تمام امکانات و از چندین موضع شهر عملیات آسفالت‌ریزی را آغاز کند.

امام جمعه پارس آباد تأکید کرد: اگر اقدامات لازم به‌زودی آغاز نشود شخصا با رایزنی مرکز استان وارد عمل خواهم شد.

وی ادامه داد: بسیاری از کوچه‌ها یا فاقد آسفالت است و یا پروژه‌های آسفالت معابر به‌صورت نصفه و نیمه رها شده‌اند که اینها موجب ناراحتی و نارضایتی شهروندان شده است.

حجت‌الاسلام باقری بیان کرد: شهرداری پارس آباد باید برای ساماندهی وضعیت شهر روابط بیشتر و ویژه‌تری را با شهرداری مرکز استان برقرار کند.

باقری بنابی از وضعیت خدمات و مبلمان شهری نیز انتقاد کرد و اظهار داشت: شهرداری تا به حال اقدام جدی در این امور انجام نداده و در آسفالت‌ریزی هم که یکی از وظایف ویژه شهرداری هست فقط لکه‌گیری انجام شده و این وصله‌زنی‌ها چهره شهر را زشت کرده است.

انتقاد امام جمعه پارس آباد در حالي است كه شهردار پارس آباد نيز از خرید یک هزار تن قیر برای مرمت و آسفالت خیابان های این شهر خبر داد و گفت: پیش بینی می شود در سال جاری افزون بر ۲۰ هزار تن آسفالت در معابر عمومی پخش شود.

علی منفرد افزود: اولویت اصلی و اساسی شهرداری، علی رغم افت شدید درآمد شهرداری به لحاظ شیوع ویروس کرونا، پخش آسفالت در شهر بوده و در این خصوص علاوه بر خرید یک هزار تن قیر، نزدیک به ۱۰۰ هزار تن مصالح فرآوری شده که در محل کارخانه آسفالت دپو و آماده پخت آسفالت است.

وی ادامه داد: ورودی های شهر از طرف اصلاندوز و اجیرلو در حال خاکبرداری و زیرسازی بوده و به محض انتخاب پیمانکار پخش آسفالت اقدامات اساسی در پخش آسفالت ورودی ها و محلات شهر از سرگرفته خواهد شد و پیش بینی میشود امسال بیش از ۲۰ هزار تن آسفالت در معابر شهر پخش گردد.

وی اضافه کرد: شهرداری با وجود تنگناهای مالی و مشکلاتی که در تامین حقوق کارگران زحمتکش خود دارد در عمل به وظایف و مسئولیت های خود و نیز خدمات رسانی مطلوب به شهروندان و عمران و آبادانی شهر از هیچ تلاشی فروگذار نمی کند و نخواهد کرد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر