تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32149
تاریخ انتشار: ي, 1399/03/18 - 01:58
در راستای سیاست های حمایتی دولت از کشاورزان و برابر ابلاغیه وزارت جهاد کشاورزی، خرید تضمینی گندم از امروز در شهرستان پارس آبادمغان شروع شد.

به گزارش آران مغان، عدالت حاجی پور سرپرست فرمانداری پارس آباد اظهار کرد: پیش بینی می‌شود امسال بیش از ۳۵ هزار تن گندم در شهرستان پارس آباد برداشت شود.

وی با بیان اینکه از امروز (۱۸ خردادماه) دو مرکز خرید تضمینی گندم در شهرستان پارس آباد آماده خرید تضمینی می باشند، گفت: تازه کند و فیروزآباد جزء ۵ مرکز خریدی هستند که آماده خرید تضمینی محصولات کشاورزان هستند.

سرپرست فرمانداری شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: کشاورزان در برداشت محصول گندم رطوبت ۱۴ را لحاظ و از عجله در برداشت محصول پرهیز کنند.

حاجی پور با بیان‌این که ثبت نام در سامانه پهنه‌بندی از ضروریات خرید تضمینی است افزود: بدون ثبت در سامانه جهاد خرید گندم امکان پذیر نخواهد بود و قیمت خرید تضمینی امسال با رشد ۴۷ درصدی نسبت به سال گذشته به بیش از ۲۵,۰۰۰ ریال رسیده است.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود از ۸ هزار ۲۰۷ هکتار اراضی شهرستان بیش از ۳۵ هزار تن گندم برداشت و برای توزیع و تولید آرد و نان در اختیار شرکت غله قرار گیرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر