تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32162
تاریخ انتشار: ش, 1399/03/24 - 01:27
امام جمعه پارس آباد گفت: چندین سال است که وعده چهاربانده شدن جاده این شهرستان داده می‌شود، از نماینده مردم پارس آباد در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری حل مشکل جاده مواصلاتی این شهرستان هستیم.

به گزارش آران مغان، نماز جمعه پارس آباد بعد از حدود ۴ ماه تعطیلی این هفته ۲۳ خرداد ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مصلای حضرت امام خمینی (ره) این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه های این هفته نمازجمعه پارس آباد با اشاره به وضعیت نامناسب جاده‌های مواصلاتی پارس آباد مغان، اظهار کرد: چندین سال است که وعده چهاربانده شدن جاده این منطقه داده می‌شود.

وی افزود: چندین نماینده و مسئول وعده حل جاده‌های مواصلاتی پارس آباد را داده بودند در حالی که تاکنون این وعده‌ها محقق نشده، از  نماینده مردم شریف شهرستان پارس آباد در مجلس شورای اسلامی خواستار پیگیری حل مشکل جاده مواصلاتی شهرستان پارس آباد را داریم.

امام جمعه پارس آباد گفت: به نماینده محترم مردم شهرستانهای پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس توصیه می‌کنم که در ۴ سال فرصت نمایندگی در جهت کاهش بیکاری مردم منطقه اقدامات و پیگیری‌های جدی انجام دهد.

باقری بنابی ادامه داد: شما به‌عنوان نماینده مردم، مسؤول رسیدگی به امورات آنان به مدت ۴ سال هستید، نه نماینده طائفه خاص، طوری نمایندگی کنید که شایسته مردم مغان باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد در ادامه به عدم اجرای برخی قوانین اشاره کرد و گفت: سرو صدای ناشی از آلودگی صوتی برخی خودروها موجب آزار و اذیت شهروندان و اهالی منطقه شده که خواستار برخورد جدی با این ناهنجاری‌ها از سوی نیروی انتظامی و دستگاه‌های اجرایی مرتبط هستیم.

وی در ادامه زکات را واجب الهی دانست و از مومنان خواست تا در پرداخت زکات غفلت نکنند.

باقری بنابی از مسئولان حوزه بهداشت و درمان و کلیه کادر درمانی و سپاه و سیج شهرستان پارس آباد که از همان ابتدای امر در جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا و درمان بیماران اهتمام جدی داشتند تشکر کرد

انتهای پیام/

ارسال نظر