تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32167
تاریخ انتشار: ي, 1399/03/25 - 02:12
وزیر راه و شهرسازی در سفر به پارس آبادمغان و بازدید میدانی از جاده مغان از تکمیل جاده چهار بانده پارس آباد به سربند تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

به گزارش آران مغان، محمد اسلامی روز شنبه در بازدید از پروژه چهار خطه پارس آباد- سربند گفت: اجرای این پروژه مطالبه اصلی و به حق مردم مرزنشین منطقه بوده و رییس جمهوری نیز در سفر زمستان پارسال خود به استان اردبیل  بر تسریع و اتمام این پروژه تاکید داشتند. 

وی افزود: با تزریق اعتبار و نیز تقویت و فعال تر شدن پیمانکار مجری این طرح، مصمم به افتتاح این پروژه مهم حیاتی در کوتاه مدت هستیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه جاده چهار خطه پارس آباد – سربند  به طول ۲۰ کیلومتر در حال اجراست، از اتمام این پروژه تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

جاده ترانزیتی  پارس آباد - سربند از راه‌های ارتباطی پرتردد و حادثه‌خیز استان اردبیل محسوب می‌شود که با چهار خطه شدن آن حوادث جاده‌ای در شمال استان کاهش خواهد یافت.

در این بازدید، علی نیکزاد نایب رئیس مجلس، جهانگیرزاده نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس، بهنام‌جو استاندار اردبیل و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی وزیر راه و شهرسازی را همراهی می کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر