تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32187
تاریخ انتشار: ش, 1399/04/07 - 02:49
امام جمعه پارس آباد گفت: محصولات کشاورزی شهرستان پارس آباد باید تضمینی خریداری شود چرا که عدم خرید تضمینی محصولات کشاورزی باعث کاهش انگیزه کشاورزان برای تولید این محصولات می‌شود.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان پارس آباد اظهار کرد: محصولات کشاورزی شهرستان پارس آباد باید تضمینی خریداری شود چرا که وجود مشکلات و عدم خرید تضمینی محصولات کشاورزی باعث کاهش انگیزه کشاورزان برای تولید این محصولات می‌شود.

وی همچنان به وضعیت نابسامان فاضلاب در شهرستان پارس آباد اشاره کرد و گفت: معضلات فاضلاب شهرستان به بحران تبدیل شده که در فصل گرم سال و حضور گردشگران در این شهرستان مشکلات بسیاری برای مردم ایجاد کرده است.

امام جمعه پارس آباد افزود: شهرداری در آسفالت ریزی‌ها بدون توجه به مکان و افراد، آسفالت‌ریزی را از مناطق کم‌برخوردار شروع کند.

خطیب نماز جمعه پارس آباد ضمن گرامیداشت هفته قوه قضائیه به لزوم تکریم ارباب رجوع در دادگاه اشاره کرد و گفت: قوه قضائیه باید مکانی برای گسترش عدالت باشد و مردم قوه قضائیه را مکانی برای احقاق حق خود بدانند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پارس آباد از مردم خواست تا در صورت بروز اختلافات جزئی با ریش سفیدی و گذشت مسائل خود را رفع کرده و از ایجاد پرونده‌های قضایی خودداری کنند.

وی به عزل و نصب مسؤولان در شهرستان پارس آباد پرداخت و بیان کرد: در عزل و نصب مسؤولان خداوند را شاهد خود بگیرید و تمام دقت در این امر داشته باشید.

باقری بنابی با انتقاد از وضعیت حجاب و عفاف در جامعه گفت: در بعضی از مکان‌های گردشگری، حجاب و عفاف رعایت نمی‌شود که در این خصوص هم خانواده‌ها و هم مسؤولان مربوطه باید نهایت دقت را داشته باشند.

خطیب نمازجمعه پارس آباد همچنین با اشاره به صادرات سوخت کشورمان به ونزوئلا و ناتوانی آمریکا در جلوگیری از حرکت نفتکش های ایرانی به مقصد بیان کرد: حرکت نفتکش های کشور ایران به کشور ونزوئلا با پرچم کشور نشانه اقتدار جمهوری اسلامی ایران است و این پیامی بود به آمریکایی ها که اگر خطایی از آنها سر بزند بلای عین الاسد را بر سر آنها فرود خواهیم آورد.

انتهای پیام/

ارسال نظر