تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32193
تاریخ انتشار: ي, 1399/04/08 - 01:27
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پارس آباد گفت: قوه قضاییه با تفکر شهید بهشتی شکل گرفت و این شهید بزرگوار همواره در عمر مبارک خویش از آرمان‌ها و انقلاب اسلامی پاسداری کرد.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام سید اسماعیل احمدی روز شنبه در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر در پارس آباد با تسلیت سالروز شهادت دکتر سید محمد بهشتی و ۷۲ تن از یاران باوفایش به دست منافقین کوردل و تبریک هفته قوه قضائیه، اظهار داشت: قوه قضاییه با تفکر شهید بهشتی شکل گرفت و این شهید بزرگوار همواره در عمر مبارک خویش با تقوا و ولایتمداری در برابر توطئه‌های دشمنان ایستادگی و از آرمان‌ها، اهداف و مقاصد بلند انقلاب اسلامی ایران پاسداری ‌کرد.

وی با اشاره به اینکه در برخورد با فساد نباید تسامح داشت و باید قاطعانه برخورد شود، گفت: با حضور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی در قوه قضاییه برخورد با مفسدان اقتصادی آغاز شده که نور امید را در دل مردم روشن کرده است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه پارس آباد با قدردانی از سخت کوشی و مبارزه با فساد آیت الله رئیسی افزود: برخورد قوه قضائیه با اختلاس گرا و چپاولگران بیت المال و مبارزه بافساد از درون بسیار به جاست؛ این قاطعیت باعث ایجاد امید در جامعه شده است.

احمدی با قدردانی از زحمات رئیس دادگستری، دادستان و دستگاه قضایی پارس آبادمغان بر لزوم رسیدگی شهرداری به وضعیت شهر و همچنین برخورد جدی با هنجارشکنان و آلودگی های صوتی در شهرستان تاکید کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم، سرعت بخشی در رسیدگی به پرونده‌ها، اطاله دادرسی و قضاوت عادلانه باید در دستور کار جدی دادگستری شهرستان پارس آباد باشد.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر