تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32210
تاریخ انتشار: چ, 1399/04/18 - 09:34
جلسه قرارگاه پدافند زیستی بسیج پارس آبادمغان در سالن جلسات سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش آران مغان، فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد در این جلسه اظهار کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا و تدابیر مقام معظم رهبری و فرماندهی کل سپاه، قرارگاه پدافند زیستی در شهرستان شکل گرفت و گروه های جهادی، بسیج سازندگی و همه نیروهای جبهه انقلاب در قالب این قرارگاه جمع شدند و فعالیت‌های خود را در راستای جلوگیری از شیوع این ویروس انجام دادند.

سرهنگ حسن نوری، ضدعفونی معابر و اماکن عمومی، تولید و توزیع ماسک، فعال سازی کارگاه های تولید ماسک، توزیع بسته های معیشتی، توزیع غذای گرم به دست نیازمندان، تولید و توزیع مواد ضدعفونی را از مهمترین اقدامات قرارگاه پدافند زیستی شهرستان دانست و گفت: فراگیری ویروس کرونا، هماهنگی و همدلی خوبی را در سطح شهرستان پارس آباد نمایان کرد و شاهد آن بودیم که همه دستگاه ها در کنار یکدیگر پای کار آمدند.

وی با اشاره به تراکم جمعیت بالای شهرستان پارس آباد و افزایش مجدد مبتلایان به کرونا در این شهرستان، رعایت پروتکل های بهداشتی را ضروری دانست و گفت: فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در کنترل شیوه ویروس در جامعه تاثیرگذار است و متولیان نیز باید تمهیدات لازم را اتخاذ کنند.

فرمانده سپاه ناحیه پارس آباد با بیان اینکه تا زمانی که شرایط به حالت عادی برنگردد فعالیت قرارگاه پدافند زیستی ادامه دارد، از مردم شهرستان پارس آباد خواست تا برطرف شدن کامل این بیماری، پروتکل های بهداشتی را رعایت و از ماسک استفاده کنند.

نوری، همچنین انجام تبلیغات محیطی و مجازی را جهت فرهنگ سازی برای رعایت پروتکل های بهداشتی حائز اهمیت دانست و از اصحاب رسانه‌ و خبرنگاران خواست برای اطلاع رسانی به‌موقع، همچنان مردم را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا مهار کامل ویروس دعوت کنند.

در این جلسه گزارشی از اقدامات پیشگیرانه و وضعیت بیماری ویروسی کرونا توسط مدیر بهداری ناحیه پارس آباد ارائه و مواردی در خصوص استریل کردن و گندزدایی و همچنین ضد عفونی کردن محیط‌های اداری و سطح شهر توضیح داده شد.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر