تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32215
تاریخ انتشار: ج, 1399/04/20 - 17:28
امام جمعه پارس آباد گفت: غیرقابل قبول است در کنار رود ارس باشیم، اما برخی روستاهای این شهرستان مشکل آب داشته باشند.

به گزارش آران مغان، حجت الاسلام علی اکبر باقری بنابی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان پارس آباد اظهار کرد: بزرگترین دشمن انسان، نفس اوست که همواره انسان را به سمت و سوی گناه می‌کشاند و جهاد با هواهای نفسانی،  جهاد اکبر است.

وی افزود: مهمترین وسیله شیطان برای انحراف انسان، نفس اوست و پیروی از هوای نفس عامل سقوط انسان است.

امام جمعه پارس آباد با گرامیداشت هفته حجاب و عفاف و سالروز کشتار خونین در مسجد گوهرشاد، گفت: دعوت مردم به حجاب فقط با سخنرانی ممکن نیست و باید در این‌خصوص دانش را تبدیل به مهارت کرد.

باقری بنابی با بیان اینکه همگان باید به مسئله حجاب توجه ویژه ای داشته باشند، افزود: حجاب همانتد چشمی است که فقط مخصوص زنان نیست، بلکه مردان نیز باید به این مسئله توجه داشته باشند.

وی در ادامه از برنامه ریزی ها در راستای احیای امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان پارس آباد خبر داد و گفت: با توجه به اینکه اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در پارس آباد در خصوص مسئله حجاب و عفاف برگزار شد، انشالله ضمن برگزاری ماهانه این جلسه، شاهد نتایج مناسبی در شهرستان خواهیم بود.

خطیب نمازجمعه پارس آباد با بیان اینکه امروز جنگ دشمنان با جمهوری اسلامی جنگ اقتصادی است، گرانفروشی را همراهان و همکاران دشمن دانست و از تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های نظارتی خواست به جد با گرانفروشان برخورد کنند.

باقری بنابی در ادامه با بیان اینکه ایجاد تفرقه و شعار دادن در شان مجلس انقلابی نیست، گفت: اگر رئیس جمهور، وزیر یا مسئولی کاری خلاف شرع و خلاف قانون انجام می‌دهد با قدرت تمام استیضاح کنید، چرا که این نوع استیضاح از ویژگی‌های بارز مجلس انقلابی است.

وی، در مورد کم آبی در شهرستان پارس آباد بیان کرد: غیرقابل قبول است در کنار رود ارس باشیم، اما برخی روستاهای این شهرستان مشکل آب داشته باشند.

امام جمعه پارس‌آباد همچنین از تخریب آسفالت‌های جدید به‌دلیل عملیات عمرانی گلایه کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی و عمرانی شهرستان باید پیش از آسفالت کردن معابر و خیابان‌ها کارهای عمرانی خود را به پایان برسانند تا بعد از آسفالت کردن شاهد تخریب آسفالت نباشیم.

وی در ادامه به عدم رعایت پروتکل بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در تالارها و مراسمات عروسی و عزا اشاره کرد و بر لزوم تشدید محدودیت های کرونایی و استفاده از ماسک در این مکانها تاکید کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر