تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32226
تاریخ انتشار: ش, 1399/04/28 - 00:31
با حكم مقام قضايي، ۳۱ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در شهرستان پارس آبادمغان توسط نيروي انتظامي شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش آران مغان، با هدف افزایش رضایتمندی و ایجاد احساس امنیت در شهروندان، ۳۱ نفر از اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در شهرستان پارس آباد شناسایی و دستگیر شدند.

در دستگیری اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس که توسط نیروی انتظامی و حسب دستور مقام قضایی شهرستان پارس آباد صورت گرفت، باعث خوشحالی شهروندان این شهرستان شد.

این اقدام مقتدرانه نیروی انتظامی پارس آباد که در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی صورت گرفت، سبب شد تا مردم نسبت به بهبود وضعیت امنیت در این شهرستان احساس رضایت بیشتری داشته باشند.

یقینا تداوم طرح تشدید برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس از اهمیت زیادی برای شهروندان پارس آبادی برخوردار است؛چرا که باعث می‌شود این اقدام پلیس درس بسیار مهمی به مجرمان و خلاف‌کاران داده و موجب ایجاد بازدارندگی بسیار خوبی در بین شهروندان پارس آبادی شود.

اینگونه اقدامات نیروی انتظامی شهرستان پارس آباد در عرصه ایجاد و بهبود نظم و امنیت عمومی ستودنی است و اقتدار و قاطعیت آنها در برخورد با ارازل و اوباش و مزاحمین نوامیس قابل تقدیر.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر