تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32244
تاریخ انتشار: ش, 1399/05/11 - 02:22
فرمانده سپاه ناحیه پارس آبادمغان از ذبح و توزیع گوشت بیش از ۱۰۰ راس گوسفند به مناسبت عید قربان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش آران مغان، سرهنگ پاسدار حسن نوری ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: همزمان با روز عرفه و به مناسبت عید قربان بیش از ۱۰۰ راس گوسفند در پارس آبادمغان ذبح و گوشت آن بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

وی گفت: این اقدام خداپسندانه با همت خیرین، موسسات خیریه و مردم نهاد، مساجد و پایگاههای مقاومت بسیج، هیأت رزمندگان اسلام، مراکز نیکوکاری و کمیته امداد پارس آباد در راستای تداوم کمک مومنانه به خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر صورت گرفته است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد به مرحله دوم کمکهای مومنانه در بین خانواده‌های آسیب دیده از کرونا اشاره کرد و افزود: در حال حاضر برای اجرای مرحله دوم کمکهای مومنانه و تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی به دنبال جذب کمک‌های مردمی هستیم تا این بار در کنار خیرین، ادارات و با همکاری کارخانجات، ۲۵۰۰ بسته معیشتی را تهیه کرده و در اختیار نیازمندان و افراد آسیب دیده از کرونا که قبلا شناسایی شده اند بگذاریم.

نوری تصریح کرد: اهالی و خیرین شهرستان پارس آباد در روزهای کرونایی و مناسبت هایی چون عید قربان با همکاری و همدلی در کنار یک‌دیگر فرمایشات رهبری را چراغ راه خود قرار داده تا باری از دوش خانواده های نیازمند و اقشار آسیب پذیر جامعه برداشته شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر