تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32332
تاریخ انتشار: چ, 1399/06/26 - 15:08
در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی سال ۹۹، ۱۲ سهمیه استخدامی به فرمانداري و بخشداري شهرستان اصلاندوز تخصیص یافته است.

به گزارش آران مغان، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی برای استخدام در هشتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرايي کشور از طریق سایت سازمان سنجش کشور اعلام شده است.
داشتن حداقل بیست سال تمام و حداکثر ۲۵ سال تمام برای دارندگان مدرک دیپلم، حداکثر ۳۵ سال تمام برای دارندگان مدرک لیسانس، حداکثر ۴۰ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر ۴۵ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی دکترا الزامی است.
مواد آزمون عمومی شامل فناوری اطلاعات ،ریاضی، آمار، زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی، زبان انگلیسی عمومی، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی وحقوق اساسی، هوش و توانمندی‌های عمومی است.
داوطلبان در صورتی می توانند در امتحان مشترک فراگیر ثبت نام نمایند که مقطع رشته و گرایش مندرج در متن گواهی نامه موقت یا دانشنامه مدرک تحصیلی آنان مطابق با شرایط احراز مشاغل قید شده در دفترچه ثبت نام یکسان باشد.
در هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، ۱۲ سهمیه استخدامی به فرمانداري و بخشداري شهرستان اصلاندوز تخصیص یافته است و نام‌نویسی برای شرکت در آزمون از ۲۰ تا ۲۹ شهریور در سایت سازمان سنجش انجام می‌شود و زمان برگزاری آزمون نیز روز جمعه ۹ آبان ماه خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر