تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32333
تاریخ انتشار: چ, 1399/06/26 - 15:22
حكم اراذل و اوباش اقدام به حمله در پمپ بنزین علی‌آباد اردبيل در دادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند.

به گزارش آران مغان، رئيس کل دادگستری استان اردبیل با اشاره به صدور حکم عوامل حمله در پمپ بنزین علی‌آباد اردبیل اظهار داشت: اوایل مردادماه چند نفر از اراذل و اوباش اقدام به حمله در پمپ بنزین علی‌آباد کرده بودند که موجب اخلال در نظم و ایجاد رعب و وحشت و تخریب اموال شده و بلافاصله متواری گردیده بودند. با صدور دستورات لازم و نظارت دادستان اردبیل اکیپ ویژه‌ای نسبت به پیگیری، شناسایی و دستگیری متهمان تشکیل و نهایتاً متهمین متواری، شناسایی و دستگیر شدند.

ناصر عتباتی با بيان اينكه رسیدگی به اتهام ۵ نفر از متهمین اصلی در دادسرا و دادگاه کیفری ۲ به صورت فوق‌العاده انجام گرفت و متهمان به مجازات قانونی اعمال خود محکوم شدند، گفت: سردسته متهمان که از اراذل و اوباش سابقه‌دار و تحت تعقیب استان بود، به تحمل سه و نیم سال حبس و دو فقره ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد.

وي با اشاره به اینکه امنیت و آرامش مردم خط قرمز دستگاه قضایی استان است، افزود: نیروی واکنش سریع برای مبارزه با اراذل و اوباش با همکاری دستگاه قضایی استان و نیروی انتطامی تشکیل و با هرگونه اقدامات و تحرکات که موجب به هم خوردن نظم و امنیت باشد خارج از نوبت و به صورت فوق‌العاده رسیدگی شده و برای متخلفین مجازات قاطعانه و بازدارنده‌ای صادر خواهد شد.

عتباتي از عموم شهروندان خواست کما فی السابق با مراجع قضایی و انتظامی و امنیتی نهایت همکاری را داشته باشند و هر گونه موارد اخلال در نظم و امنیت عمومی را جهت رسیدگی و برخورد با آنان گزارش نمایند.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر