تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 3237
تاریخ انتشار: د, 1391/10/18 - 11:37
آران مغان: فرماندار پارس آباد مغان گفت: براساس ارزیابی های انجام شده شورای آموزش و پرورش این شهرستان در هفته شورای آموزش و پرورش رتبه اول استانی را کسب کرد.

به گزارش آران مغان، ولی کریمی روز دوشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش پارس آباد افزود: در ارزیابی سالانه نیز این شورا به عنوان شورای برتر در بین مناطق و نواحی آموزش و پرورش استان اردبیل شناخته شد.

وی با اشاره به این که شورای آموزش و پرورش از مهم ترین شوراهای کشور است گفت: این شورا نقش برجسته ای در توفیق نظام تعلیم و تربیت و پیشرفت و آبادانی کشور دارد.

وی افزود: استفاده مطلوب از ظرفیت های این شورا و عملیاتی کردن مصوبات آن ، آموزش و پرورش منطقه را در مسیر رشد و شکوفایی قرار داده است.

وی همچنین با اشاره به سالروز تصویب قانون شورای آموزش و پرورش بر لزوم برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های هفته آموزش و پرورش در منطقه تاکید کرد.

وی ارتقای جایگاه کنکور استان اردبیل از 19 به رتبه 12 را از توفیقات بزرگ آموزش و پرورش استان دانست و گفت: این موفقیت در سایه حمایت و همکاری مسوولان ، همت و تلاش فرهنگیان ، دانش آموزان و اولیای آنها حاصل شده است.

وی اظهار کرد: طرح های مهمی در زمینه آموزشی و ورزشی و نمازخانه در این شهرستان در دست احداث است و مدرسه پشت سی ان جی پارس آباد در دهه فجر امسال بهره برداری می شود.

مدیر آموزش و پرورش پارس آباد نیز در این جلسه گفت: این شهرستان در صعود هفت پله ای رتبه کنکور استان و کسب افتخار در زمینه های مختلف علمی و فرهنگی نقش موثری دارد.

علی حبیب پورافزود: استقرار نظام آموزشی 3-3-6 گامی مهم در راستای تحول نظام تعلیم و تربیت کشور بوده و

شورای آموزش و پرورش نقش ویژه ای در اجرای موفق نظام جدید آموزشی دارد.

وی با بیان این که در سال تحصیلی جاری 90 کلاس ششم ابتدایی در این منطقه دایر شده از برگزاری 13 کارگاه آموزشی برای معلمان پایه ششم ابتدایی و دوره های مختلف برای معلمان ششم و دوم ابتدایی و مدیران مدارس این شهرستان خبر داد.

وی همچنین در زمینه عملکرد خوب و موفقیت انجمن اولیا و مربیان پارس آباد افزود: این انجمن در ارزیابی هفته پیوند اولیا و مربیان و هفته خانواده رتبه عالی را در بین مناطق و نواحی استان اردبیل به دست آورده است.
 
انتهای پیام/
منبع : ايرنا

ارسال نظر