تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32414
تاریخ انتشار: س, 1399/08/20 - 00:35
مدیر عامل جدید شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی مغان در آیینی با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد معرفی شد.

به گزارش آران مغان، در این آیین كه روز دوشنبه در دفتر فرمانداري پارس آباد برگزار شد، "نورالدین وثوقی" به عنوان مدیر عامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی مغان معرفی و منصوب شد.

 

فرماندار شهرستان پارس آباد در نشست مدیران امور آب مغان و شرکت بهره برداری با بیان این که نعمت آب و خاک موجود در منطقه باید به نحو احسن مدیریت شود، گفت: در صورت عدم برنامه ریزی و بهره برداری صحیح از شبکه های آبیاری احتمال چالش های بزرگی در آینده وجود دارد.

 

ابراهیم امامی از متولد شدن مغانی دیگر با بهره‌برداری از پایاب سد خداآفرین خبر داد و افزود: باید هدفمند و آینده نگرانه گامهای استفاده بهینه و بهره برداری از شبکه ها را تدوین و بر آن نظارت گردد.

 

وی با بیان اینکه شبکه مغان با نزدیک به ۱۰۰۰ کیلومتر طول کانالها یکی از گسترده ترین شبکه های آبیاری کشور است گفت: لایروبی و نگهداری و بهره برداری اصولی از شبکه مورد تاکید باید باشد.

 

امامی کشاورزان پارس آباد را به واسطه تامین امنیت غذایی بخش از کشور عامل توسعه دانست و گفت: بسیاری از محصولات در سطح کشور در انحصار منطقه ماست و باید برای تامین آب پایدار آن برنامه محور باشیم.

 

ایوب بدیعی در حالی با تصمیم هیأت مدیره شرکت بهره برداری از سمتش برکنار و نورالدین وثوقی به جای او مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی مغان منصوب شد که وثوقی از سال ۹۴ تا ۹۶ نیز عهده دار این مسئولیت بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر