تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32417
تاریخ انتشار: ش, 1399/08/24 - 00:56
نماینده پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس گفت: دولت و دستگاه های اجرایی استان اردبیل به چهار بانده کردن جاده مغان توجهی ندارد.

به گزارش آران مغان، ۲ ماه است حدود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور نگهداری از جاده ها و محورهای مواصلاتی مغان تخصیص یافته اما تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است

 

نماینده مردم پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی در خصوص پیگیری جاده چهار بانده مغان گفت: با وجود این همه ظرفیت و پتانسیل در منطقه مغان مجموعه دولت و دستگاه های اجرایی استان توجه جدی و قابل قبولی به مشکلات و مسائل مربوط به این منطقه ندارد به طوری که یکی از مشکلات اساسی مردم پارس آباد در حوزه راه های مواصلاتی است.

 

عباس جهانگیرزاده از اختصاص اعتبارات لازم به نگهداری راه های مواصلاتی منطقه مغان خبر داد و افزود: به اذعان مجموعه های مربوطه دولتی از حدود ۲ ماه پیش حدود ۳۰ میلیارد تومان اعتبار به منظور نگهداری از جاده ها و محورهای مواصلاتی مغان تخصیص یافت اما تاکنون اقدامی صورت نگرفته است و باید پاسخگو باشند.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر