تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32418
تاریخ انتشار: ش, 1399/08/24 - 01:13
از دیرباز تا کنون مسئولان وعده و وعیدهای فراوانی برای پیشرفت شهرستان پارس آباد می دهند که این وعده ها روی زمین می مانند.

به گزارش آران مغان، از دیرباز تا کنون هر مسئولی که در شهرستان پارس آباد دارای منصب می‌شود وعده و وعیدهای فراوانی برای پیشرفت این شهرستان می دهند اما این وعده ها روی زمین می مانند که در ادامه به برخی از این وعده های عمل نشده پرداختت شده است.

 

* کتابخانه مرکزی پارس‌آباد تا سال ۹۰ به بهره برداری می‌رسد

 

۱۷ آبان ۱۳۸۸ | فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: کتابخانه مرکزی پارس‌آباد با زیربنای ۲ هزار و ۵۰۰ مترمربع و سرمایه‌گذاری ۴ میلیارد ریال هم‌اکنون در دست اجراست و در صورت تخصیص اعتبارات مناسب این کتابخانه در دو سال آینده تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

* فاز اول مصلای پارس آباد مغان سال ۹۲ به بهره برداری می رسد

 

۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ | معاون مسکن و شهرسازی استان اردبیل گفت: فاز اول مصلای شهرستان پارس آباد مغان طی ۲۴ ماه و با اعتبار بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال و با زیر بنای ۱۱/۳۱۷ متر مربع تا پایان سال ۹۲ احداث و به بهره برداری می رسد.

 

* فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان‌ پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

 

۱۸ دی ۱۳۹۳ | فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت:‌ فاز نخست تصفیه‌خانه فاضلاب شهرستان‌ پارس‌آباد نیمه نخست سال آینده تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.

 

* نیروگاه ۱۰ مگاواتی برق در پارس آباد مغان احداث می شود

 

۳ بهمن ۱۳۹۴ | مدیر عامل شرکت توزیع برق استان اردبیل از ساخت نیروگاه ۱۰ مگاواتی برق با ۲۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد مغان خبر داد و گفت: فاز اول این طرح این طرح با مشارکت سرمایه گذار بخش خصوصی تا سال آینده به بهره برداری می رسد.

 

* ساختمان مدیریت بحران پارس آباد هفته دولت افتتاح می شود

 

۴ مرداد ۱۳۹۴ | شهردار پارس آباد گفت: احداث ساختمان مدیریت بحران پارس آباد مغان در زمینی به مساحت ۷هزار متر مربع و زیربنای یک هزار و ۳۵۰ متر مربع هم اکنون ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

 

* دانشکده عالی سلامت در پارس آباد مغان راه اندازی می شود

 

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ | نماینده مردم پارس آباد در مجلس نهم شورای اسلامی از راه اندازی دانشکده عالی سلامت در پارس آباد مغان در آینده نزدیک خبر داد.

 

* مرکز رشد اقماری در پارس آباد راه اندازی می شود

 

۹ تیر ۱۳۹۵ | سرپرست پارک علم و فناوری استان اردبیل از راه‌اندازی مرکز رشد اقماری در شهرستان پارس‌آباد خبر داد و گفت: راه اندازی مرکز رشد گامی مهم در راستای توسعه فعالیت‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان در شهرستان بوده که در این زمینه تلاش و پیگیری لازم انجام می‌شود.

 

* موزه شهدا در پارس‌آباد راه‌اندازی می‌شود

 

۱۱ تیر ۱۳۹۷ | مسئول نمایندگی میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان پارس‌آباد از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی موزه شهدا در این شهرستان خبر داد.

 

* جایگاه سوخت گیری هواپیما در فرودگاه پارس آباد راه اندازی می شود

 

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ | فرماندار پارس آبادمغان از راه اندازی جایگاه سوخت گیری هواپیما در فرودگاه این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و افزود: در این راستا با تلاش و پیگیری استاندار اردبیل قراردادی مابین استانداری و وزارت نفت منعقد و ۸۰ میلیارد اعتبار برای این طرح مهم در نظر گرفته شده است.

 

* بخش باری فرودگاه پارس آباد راه اندازی می شود

 

۱۹ خرداد ۱۳۹۸ | استاندار اردبیل با اشاره به سیاست‌های صادرات محور در استان اردبیل از راه‌اندازی بخش باری فرودگاه پارس‌آباد مغان خبر داد و گفت: تا ۲ ماه آینده طراحی آن آماده و در سال آینده راه‌اندازی خواهد شد.

 

* احداث جاده چهاربانده پارس‌آباد – مشگین‌شهر تا یک ماه آینده آغاز می‌شود

 

۵ شهریور ۱۳۹۹ | نماینده مردم شهرستان‌های پارس‌آباد، اصلاندوز و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: طرح احداث جاده ۱۳۰ کیلومتری چهاربانده پارس‌آباد ـ مشگین‌شهر تا یک ماه آینده آغاز می‌شود.

 

حال مقایسه کنید میزان پروژه های انجام یافته در شهرستانهای دیگر اردبیل را با وعده وعیدهای تحقق نیافته شهرستان پارس آباد مغان!!!

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر