تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32419
تاریخ انتشار: ش, 1399/08/24 - 01:29
رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: خروج هرگونه تولیدات و محصولات شرکت کشت و صنعت مغان صرفا با نظارت اعضای هیات نظارت و انجام هماهنگی‌های لازم ممکن است.

به گزارش آران مغان، ناصر عتباتی ۲۳ آبان در جلسه بررسی مسائل و موضوعات مرتبط با شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان که با حضور اعضای هیات نظارت بر شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برگزار شد، اظهار کرد: پس از ابطال واگذاری شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از سوی هیئت داوری، سازمان خصوصی بنا به درخواست دادگستری استان هیاتی از مجموعه قضایی و دستگاه‌های اجرایی به منظور نظارت بر امور شرکت و وضعیت برداشت و کاشت محصولات کشاورزی، تولیدات و محصولات آن شرکت تشکیل داد. 

وی خاطرنشان کرد: تاکنون نظارت‌های خوبی بر نحوه عملکرد آن شرکت انجام شده است و مسایل نظارتی با حساسیت تمام به پیش می‌رود.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل افزود: یکی از مهمترین موضوعات مورد تاکید دستگاه قضایی استان لزوم پرداخت به موقع حقوق کارکنان شرکت کشت و صنعت است که با پیگیری‌های صورت گرفته، خوشبختانه حقوق ماه قبل پرداخت شد و حقوق این ماه نیز در موعد مقرر پرداخت خواهد شد.

وی با تاکید بر لزوم صیانت و حفاطت از حقوق عامه به اعضای هیات نظارت، به ویژه دادستان شهرستان پارس‌آباد در خصوص لزوم نظارت مستمر و بازدیدهای میدانی از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تصریح کرد: هرگونه فروش تولیدات و محصولات کشاورزی این شرکت صرفا زیر نظر اعضای هیات نظارت انجام شده و پس از هماهنگی لازم با مراجع قانونی امکانپذیر خواهد بود.

انتهای پیام/

 

انتشار مطالب دیگر رسانه ها در آران مغان لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر