تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32423
تاریخ انتشار: س, 1399/08/27 - 00:43
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از بستری ۶۸ نفر به دلیل ابتلا به کرونا و فوت بی سابقه ۱۹ نفر در شبانه روز گذشته در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش آران مغان، شهرام حبیب‌زاده در تشریح آخرین وضعیت کرونا در استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شبانه روز گذشته ۶۸ نفر به دلیل ابتلا به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.

وی از ترخیص ۵۹ نفر با بهبودی نسبی خبر داد و گفت: بر اساس آخرین گزارش تایید شده، شهرهای اردبیل و مشگین شهر در وضعیت مشکی(وضعیت حاد و بحرانی)، خلخال و پارس آباد در وضعیت قرمز، بیله سوار، سرعین و نیر در وضعیت نارنجی و اصلاندوز، گرمی، نمین و کوثر در وضعیت زرد قرار دارند.

رئیس‌دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: در حال حاضر تعداد ۴۸۰ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

حبیب‌زاده ادامه داد: در حال حاضر ۷۷ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و متاسفانه طی 24 ساعت گذشته ۱۹ نفر فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کرونا از مراکز درمانی استان گزارش شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در تشریح آمار مبتلایان به کرونا طی 24 ساعت گذشته به تفکیک شهرستان‌ها تصريح کرد: از ۶۸ مورد بستری ناشی از ابتلا به کرونا در استان، ۴۰ نفر از اردبیل، ۱۰ نفر پارس آباد، ۱۰ نفر مشگین شهر، ۳ نفر گرمی, ی۳ نفر بیله سوار  و ۲ نفر از خلخال گزارش شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر