تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32425
تاریخ انتشار: س, 1399/08/27 - 00:59
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) فردا در حالي وارد اردبيل شده و از پروژه هايي همچون جاده اردبيل - مشگين شهر و سرچم و .. ديدن مي كند كه جاده مرگ مغان در اين سفر مسئولان استان جايي براي بازديد ندارد.

به گزارش آران مغان، سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) فردا در حالی قرار است به اردبیل سفر کند که بازدید از پروژه‌های در حال احداث نیروگاه سیکل ترکیبی و چهارخطه کردن جاده اردبیل - مشگین‌شهر، عملیات اجرایی پروژه‌های شهرداری اردبیل، فاز اول بیمارستان ۱۰۰۰ تخت‌خوابی اردبیل و چهارخطه کردن جاده سرچم، از برنامه‌های این سفر است.

بايد از نمایندگان استان پرسيد! آیا چهار خطه کردن جاده اردبیل - مشگین شهر و سرچم مهم‌تر از جاده مرگ مغان است؟؟؟

آقای استاندار! آیا چهار خطه کردن جاده اردبیل - مشگین شهر و سرچم مهم‌تر از جاده مرگ مغانی است که جزو مشهورترین و شناخته شده ترین جاده های کشور بوده و همواره جزو سوژه ها و تیترهای رسانه ها بوده و کمتر روزی است که خبر کشته و مصدوم شدن عده ای مردم بی گناه در این جاده در رسانه ها و فضای مجازی منتشر نشود؟؟؟

آقای نماینده مردم شهرستانهاي پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز! کجا رفت آن اهرم فشاری که پیش از انتخابات برای حل جاده مرگ وعده داده مي دادي؟

حکایتها بسیار است از پشت پرده ها و دلائل نامعلومی که به این جاده بی توجهی شده و می شود و کمترین اقدام برای دو بانده کردن آن صورت پذیرفته است و اگر هم کاری انجام شده، بسیار کُند است.

انتهای پیام/

 

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر