تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32426
تاریخ انتشار: س, 1399/08/27 - 01:07
مراسم معارفه فرمانده حفاظت محیط زیست استان اردبیل به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور و مدیرکل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد.

به گزارش آران مغان، در این مراسم از زحمات لطیف عزیزی سرپرست فرماندهی یگان حفاظت محیط زیست استان تقدیر و با حکم فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور، "هاشم میرزانژاد" به عنوان فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان اردبیل منصوب شد.

میرزانژاد پیش‌تر ریاست حفاظت محیط زیست شهرستانهای پارس آباد، بیله سوار و محیط بانی اصلاندوز را در کارنامه کاری خود دارد.

سرهنگ محبت خانی فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور در این مراسم كه به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد با تاکید بر جایگاه والای محیط بانی در جامعه اظهار كرد: محیط بانان به دلیل نوع شغل خود نیازمند پشتیبانی هستند تا بتوانند وظایف خود را به بهترین نحو انجام دهند.

وي افزود: خوشبختانه در سال های اخیر تلاش شده است با تامین تجهیزات و امکانات مورد نیاز محیط بانان بیش از پیش ازمحیط زیست کشور حفاظت کنیم و در همین راستا قصد داریم با تامین اعتباری بالغ بر 600 هزار میلیارد ریال کمبود خودرو برای یگان حفاظت محیط زیست را رفع کنیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به فعالیت 57 نفر محیط بان در سطح استان گفت: در استان اردبیل 12 پاسگاه محیط بانی وجود دارد که با اختصاص اعتبار 3 میلیارد ریال، تعدادی از این پاسگاه ها به خصوص در منطقه حفاظت شده آق داغ خلخال و نئور تجهیز و تعمیر شدند.

سعید شهند اولویت اصلی حفاظت محیط زیست استان را مجموعه یگان حفاظت محیط زیست عنوان کرد و افزود: محیط بانان استان صادقانه و خالصانه مشغول حفاظت از 140 هزار اراضی تحت مدیریت استان هستند و تلاش می کنیم با پشتیبانی مناسب از این عزیزان در مسیر حفاظت از محیط زیست استان گام برداریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر