تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32435
تاریخ انتشار: ي, 1399/09/02 - 01:44
بازهم پای یک تبریزی به مغان باز شد!
"کریم مهری" در سکوت خبری سرپرست شرکت کشت و صنعت مغان شد
در حکمی از سوی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور کریم مهری به عنوان سرپرست شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان منصوب شد.

به گزارش آران مغان، در بخشی از حکم رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور خطاب به کریم مهری سرپرست جدید شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان آمده است:

مقتضی است تا زمان استقرار هیئت مدیره جدید با هماهنگی سازمان خصوصی سازی و هیات بازرسی منتخب آن سازمان، ضمن اقدام در ساماندهی امور اجرایی و اداری نسبت به تسریع فعالیت های شرکت بخصوص انجام بموقع کشت پاییزه، تامین نهادهای مورد نیاز واحد های مختلف شرکت، کنترل هزینه ها و تامین به موقع منابع مالی اقدامات ضروری لازم را بعمل آورند.

 

کریم مهری در حالی روز شنبه یک آذر‌ماه به عنوان سرپرست شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان معارفه شد که وی اهل قره داغ آذربایجان شرقی است و پیش از این رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و عضو هیئت مدیره شرکت شهرک هاى کشاورزى را بر عهده داشت.

 

وی مدتی نیز معاون جهاد کشاورزی استان اردبیل بوده است و گفته می شود نیروی بازنشسته می باشد!

 

باید منتظر ماند و دید با لغو مصوبه واگذاری شرکت کشت و صنعت مغان به بخش خصوصی سرانجام این شرکت به کجا خواهد رسید. آیا این شرکت باز هم به حیات خلوت برخی سیاسیون تبدیل خواهد شد؟!

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر