تازه ترین مطالبپربیننده ترین مطالب

کد مطلب: 32451
تاریخ انتشار: ش, 1399/09/08 - 01:17
فرماندار پارس آباد گفت: عده اي با تشکیل صف و تجمعات بدون فاصله اجتماعی در پارس آبادمان زحمات شهروندان قانون مدار را هدر مي‌دهند.

به گزارش آران مغان، ابراهیم امامی در بازدید از فروشگاه های زنجیره‌ای این شهرستان اظهار كرد: اجازه نمی دهیم عده اندکی با تشکیل صف و تجمعات بدون فاصله اجتماعی زحمات شهروندان قانون مدار را هدر دهند.

وي با بیان اینکه هفته گذشته بیش از ۱۰۰ تن روغن و ۳۰ تن مرغ وارد شهرستان پارس آباد شده است، تاکید کرد: این میزان روغن و مرغ از نیاز هفته های مشابه ماه‌های گذشته بسیار زیاد بوده است.

فرماندار پارس آباد، بی تدبیری در توزیع مرغ و روغن را علت تشکیل صف ها عنوان کرد و گفت: فروشگاه هایی که نتوانند در توزیع اقلام ضروری مردم فاصله گذاری لازم را بین مراجعین و مشتریان خود ایجاد نمایند پلمب و کالاهای یارانه‌ای و دولتی آنها در سایر فروشگاه ها عرضه خواهد  شد.

امامي با بیان اینکه در چند روز گذشته اصناف و بازاریان و مردم همکاری خوبی با ستاد کرونا داشته و با بستن مغازه ها و کاهش ترددهای خود زحمات و خسارات سنگینی را متحمل شدند، تصریح کرد: اجازه نمی دهیم عده‌ای با بی تدبیری و تشکیل تجمعات بدون فاصله زحمات این عزیزان را به هدر دهند.

انتهای پیام/

 

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر