تازه ترین مطالب


کد مطلب: 32467
تاریخ انتشار: س, 1399/09/18 - 17:38
ماموران انتظامی شهرستان پارس آبادمغان موفق شدند یک باند حرفه ای سارقان خودروهایی که از تهران خودرو سرقت کرده و در پارس آباد اوراق می کردند شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش آران مغان، فرمانده انتامی شهرستان پارس آباد گفت: به دنبال اخبار واصله مردمی به فرمانده انتظامی پارس آباد مبنی بر اوراق یکدستگاه خودرو توسط ۴ نفر در یکی از محلات شهرستان پارس آبادمغان موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس اگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

سرهنگ حسین بهمنی افزود: بعد از بررسی و صحت و سقم این موضوع بلافاصله ماموران آگاهی با هماهنگی مقام محترم قضایی در محل مورد نظر حاضر شدند که در این عملیات موفق شدند ۴ نفر سارق را حین اوراق یک یکدستگاه خودرو پژو پارس دستگیر کنند.

 

وی تصریح کرد: در بازجویی ها این سارقین همچنین به ۲ سرقت خودرو دیگر که از تهران سرقت و در پارس آباد اقدام به اوراق و دو نفر مالخر فروخته بودند اعتراف کرده بودند انها نیز شناسایی و دستگیر شدند.

 

 فرمانده انتظامی شهرستان پارس آباد اظهار کرد: در این خصوص پرونده ای برای ۶ متهم که ۴ نفر آن سارق و دو نفر دیگر مالخر بودند تشکیل و همراه با سه دستگاه خودرو، یکدستگاه خودرو زانتیا و دو دستگاه خودرو پژو پارس که سرقت و اوراقی شده بودند تحویل مراجع قضایی گردید.

انتهای پیام/

اخبار شهرستان را اينجا ببينيد

ارسال نظر